Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Bielsko-Biała

On Useme since 12 January 2019

Business bag icon

Deals 5

SUCCESSFUL: 5

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 2opinions

POSITIVE: 2

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Jestem polonistką i marketerką z kilkunastoletnim doświadczeniu w pracy w działach marketingu firm różnych branż (edukacyjna, turystyczna, hotelarska, gastronomiczna, ubezpieczeniowo-finansowa). Pracowałam do tej pory głównie jako kierownik działu bądź samodzielny specjalista. Moja wiedza oparta jest na gruntownym wykształceniu, zdobytym w toku studiów magisterskich (Uniwersytet Śląski - filologia polska, spec. komunikacja społeczna) oraz dwóch kierunków podyplomowych (Uniwersytet Śląski - komunikacja perswazyjna: reklama, Public relations, promocja polityczna; Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - zarządzanie i marketing). Prowadzę agencję marketingową Marketing z głowy. Zapraszam do zapoznania się z zakresem moich usług na www.marketingzglowy.com.pl. Zachęcam do kontaktu.

Skills

Advertisement Buzzmarketing Consulting Copywriting Corel draw Esaay Graphic design Marketing plan Multimedia presentation Online advertising Polygraphy Posters PR Presentation Product reviews Rebranding Review Text editing

Opinions

MPP
on 2020-11-25
Wystawiona opinia
Bardzo dobra współpraca. Szybko zrealizowane zlecenie. Tekst napisany idealnie z wytycznymi i oczekiwaniami. Projekt wykonany sumiennie i z dużym zaangażowaniem. Polecam!

Freelancer's reply

Marketing_z_głowy
Marketing_z_głowy
on 2020-11-25
Serdecznie dziękuję za pozytywną opinię i polecam się przy kolejnych zleceniach. Pozdrawiam!
ProgField
ProgField
on 2020-09-19
Wystawiona opinia
Jestem w 100% zadowolony z współpracy, szybka realizacja a teksty genialne. Osadzenie nowej treści w wordpress przez freelancera nie była problemem, z przyjemnością oddam kolejne strony do realizacji.