Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Bielsko-Biała

On Useme since 12 January 2019

Business bag icon

Deals 5

SUCCESSFUL: 5

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 2

POSITIVE: 2

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Jestem magistrem filologii polskiej i copywriterką z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy w działach marketingu firm różnych branż (edukacyjna, turystyczna, hotelarska, gastronomiczna, ubezpieczeniowo-finansowa). Moja wiedza oparta jest na gruntownym wykształceniu, zdobytym w toku studiów magisterskich (Uniwersytet Śląski) oraz dwóch kierunków studiów podyplomowych (Uniwersytet Śląski - komunikacja perswazyjna: reklama, Public relations, promocja polityczna; Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - zarządzanie i marketing).

Prowadzę agencję marketingową Marketing z głowy i specjalizuję się w profesjonalnym copywritingu.

Zapraszam do zapoznania się z zakresem moich usług na:

Zapraszam do współpracy!

Skills

Advertisement Buzzmarketing Consulting Copywriting Corel draw Esaay Graphic design Marketing plan Multimedia presentation Online advertising Polygraphy Posters PR Presentation Product reviews Rebranding Review Text editing

Portfolio

Portfolio tekstów, grafik, stron www

Piszę własne blogi na temat marketingu, copywritingu i... podróży. Najchętniej przyjmuję zlecenia napisania artykułów blogowych, a także materiałów merytorycznych. Swoją pracę opieram na solidnym researchu - nie tylko w Internecie.

Opinions

no avatar
MPP
on 2020-11-25
Wystawiona opinia
Bardzo dobra współpraca. Szybko zrealizowane zlecenie. Tekst napisany idealnie z wytycznymi i oczekiwaniami. Projekt wykonany sumiennie i z dużym zaangażowaniem. Polecam!

Freelancer's reply

Marketing_z_głowy
Marketing_z_głowy
on 2020-11-25
Serdecznie dziękuję za pozytywną opinię i polecam się przy kolejnych zleceniach. Pozdrawiam!
ProgField
ProgField
on 2020-09-19
Wystawiona opinia
Jestem w 100% zadowolony z współpracy, szybka realizacja a teksty genialne. Osadzenie nowej treści w wordpress przez freelancera nie była problemem, z przyjemnością oddam kolejne strony do realizacji.

Completed offers 4

  • Zlecę napisanie tekstu na landing page promującego usługę projektowanie wnętrz. Celem tekstu jest sprzedaż usługi projektowanie wnętrz. Długość tekstu od 3000 do 4000 znaków.
  • Dzień dobry, Proszę o wycenę za 1000 znaków tekstów na temat narzędzi marketingowych. Interesuje mnie cenę za 1000 znaków, termin i ile tekstów uda się dostarczyć ( teksty na poziomie 10 tys. znaków + zdjęcia z opisywanych narzędzi ). Ważne: Proszę podesłać przykłady realizowanych tekstów w tematyce marketingu internetowego.
  • Zmiana tekstów na: - https://progfield.pl/ -główna - https://progfield.pl/seo/pozycjonowanie-stron-seo/ - https://progfield.pl/seo/pozycjonowanie-lokalne-twoja-firma-w-google/ - https://progfield.pl/wordpress/wordpress-co-to-jest/ -https://progfield.pl/strony/administracja-strony-internetowej/ - https://progfield.pl/poradnik/proces-tworzenia-strony-www/ Proszę o wyliczenie całości wraz ze zmianą w cms wordpress (jest dla ułatwienia wp bakery), nie dodajemy więcej tekstu tylko zamieniamy ten który jest.
  • Witam, poszukujemy osoby, która posiada umiejętności pisania lekkich tekstów. Znających zasady SEO/SEM. Samodzielnej, która potrafi dobrać samodzielnie teksty i korzysta z programów do optymalizacji tekstów. Frazy kluczowe i long tail. Chodzi o przygotowanie treści do wszystkich podstron drukarni internetowej. Proszę o zgłaszanie się osób, które mają doświadczenie w tego typu zleceniach. Przykładowe prace oraz sukcesy. Chcielibyśmy poznać wycenę netto dla 1000 zzs. Przygotowanie każdej podstrony w serwisie. Ok.32 podstron, każda minimum 300 słów 1/2 słowa kluczowe.