Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Poznań, PL

On Useme since 24 January 2022

Business bag icon

Deals 40

SUCCESSFUL: 40

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Made In Future to innowacyjna agencja, która powstała z wysokiej potrzeby rynku na kompleksową obsługę mediów społecznościowych przedsiębiorstw.

Zajmujemy się między innymi:

- tworzeniem strategii marketingowych/komunikacji - kompleksową obsługą social mediów firm - tworzeniem profesjonalnych grafik, video - copywritingiem na najwyższym poziomie

Zachęcamy do przeczytania naszej oferty, która znajduje się w portfolio.

Skills

Article Buzzmarketing Copywriting Graphics Layout design Logo Photography Pre-sell text Social media Text editing Vector graphics Video Video editing Video editing

Portfolio

InfinityHouse

InfinityHouse to jedna z największych agencji nieruchomości w segmencie premium na rynku Warszawskim. Agencję tę obsługujemy w zakresie prowadzenia mediów społecznościowych (FB, Insta, TT).

Oddluzyc.pl

Kancelaria prawna oddluzyc.pl prowadzona jest przez nas w sposób edukujący odbiorców nt. zagadnień związanych z przeprowadzeniem upadłości konsumenckiej

OLD-MAR

OLD-MAR jest producentem mebli wykonanych z ekologicznego drewna. Jego klientami są zarówno Polacy, jak i Niemcy oraz Austriacy.

Rybka Nieruchomości

Agencja Rybka Nieruchomości, to dynamicznie rozwijająca się agencja na poznańskim rynku nieruchomości. Jako Made In Future nie ograniczamy się tylko do prowadzenia mediów społecznościowych, ale również tworzymy video z oferowanych nieruchomości.

Rozette

Rozette, to jeden z większych producentów opakowań prezentowych i gadżetów na polskim rynku. Celem strategii marketingowej jest zwiększenie rozpoznawalności firmy.

Fomer Furniture

Producent mebli Fomer Furniture celuje w odbiorców z Anglii, Holandii oraz Belgii, dlatego komunikację z odbiorcami prowadzimy w języku angielskim

Rafał Suwaj. Sztuka Reportażu

Rafał Suwaj jest wyśmienitym, ogólnopolskim wirtuozem fotografii. Agencja Made In Future obsługuje firmę Sztuka Reportażu z zakresu strategii marketingowej, prowadzenia mediów społecznościowych oraz reklam na Facebooku i Instagramie (Meta Ads)