Settle a deal with your client and get a reward. The offer ends in 30 days.
Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Siemianice

On Useme since 2 December 2021

About me

PASJA ponad wszystko!

Kocham tworzyć, rozmawiać z ludźmi, dowiadywać się jakie mają potrzeby i produkować materiały, które nie tylko są dopracowane wizualnie ale także spełniają swój cel.

Uwielbiam poznawać nowych ludzi, uczyć się od lepszych od siebie, testować różne rozwiązania, kształcić w temacie montażu, kompozycji video, obserwować trendy, wyszukiwać różnych rozwiązań przy projektach, narzędzi, które pomogą mi wykonać pracę lepiej lub szybciej, co w efekcie przyczyni się do jakości finalnego materiału.

Staram się aby każdy materiał dla klienta był dopracowany w najmniejszych detalach o czym świadczą opinie moich zadowolonych klientów.

Kocham video, kocham muzykę dlatego w 2023 uruchamiam swój autorski podcast. Również Twój podcast mogę montować. Tak samo jak intro, outro, animacje logo, serie video...

Porozmawiajmy i zróbmy razem coś kreatywnego.

Twój biznes za to podziękuję :)

Skills

Audio Lector Promotional video Video Video editing Video editing

CV / Résumé

Jan 2021 - Now

CEO & Founder

Luke Beyond Studio

Montuję materiały video do social media i nie tylko. Podcasty, serie na Linkedin, animacje logo, intro, outro do youtube czy innych kanałów, montuję szkolenia, kursy czy filmy instruktażowe. Wynieś swój video marketing na nowy poziom. Łukasz

Mar 2018 - Feb 2022

Marketing & Export Sales Support

Abatec - Baseny drewniane

Montaż audio-video, obsługa kont social media, prowadzenie bloga po polsku i angielsku, lektor j. polskiego i angielskiego na potrzeby kanału marki na youtube, reprezentowanie firmy na targach branżowych, opieka strony www marki.

Portfolio

Intro, outro, animacje logo

Animacje logo, intro i outro do social media.

PRZED i PO montażu

Zlepek materiałów, w których pokazuję jak wyglądają filmy PRZED i PO moim montażu.

Voice Over

Lista kilku projektów lektorskich, w których miałem okazję wziąć udział.

Lista jest aktualizowana i niebawem 2 duże projekty się pojawią :)

Promo videos

Różnego rodzaju filmy promocyjne, mające na celu wypromowanie wydarzeń live na Linkedin, wywiadów, produktów, webinarów itp.

Tak może wyglądać Twój wywiad, live z gościem.

Przeprowadziłem kilka rozmów z ludźmi z Polski, Australii, ZEA oraz USA. Poprowadziłem kilkanaście wydarzeń live, w których dzieliłem się wiedzą ze świata video marketingu.

Tak wyglądają moje rozmowy live po montażu. Twoje mogą wyglądać inaczej