Lavora Digital Agency

Lavora Digital Agency

Joined on: 2019-05-20
Kraków, Poland
Verified
SKILLS: graphicsmobile applicationsphpweb application

Słowo "Lavora" wywodzi się z języka włoskiego i oznacza pracę, działanie. Lavora Digital Agency realizuje prace zarówno dla dużych, rozpoznawalnych marek, korporacji jak i nowych, rozwijających się biznesów. Tworzymy projekty szyte na miarę i dostosowane do potrzeb odbiorców i rynku. Nawet najtrudniejsze wyzwanie podejmujemy z przyjemnością. Na czas naszej współpracy stajemy się Twoją prywatną agencją interaktywną. Kompleksowo zadbamy o to, aby Twój biznes był lepiej widoczny w sieci i zwiększył Twoją sprzedaż.

Generujemy realny zwrot z każdej podejmowanej inwestycji marketingowej. Współpracujemy z Tobą, a nie dla Ciebie.

Nasz zespół tworzą zdolni graficy, koderzy, programiści, copywriterzy, specjaliści od social media. Wykonamy dogłębną analizę potrzeb Twojej firmy, dzięki czemu stworzymy kampanię promocyjną, której wdrożenie przyniesie Ci realne zyski. Wybierając nasze usługi masz pewność, że zostaną zrealizowane kompleksowo.

Dołożymy wszelkich starań, byś był widoczny w sieci. Twój sukces to nasz sukces!

Adwokat-Depa.pl

Nasz klient tworzy z klientami przestrzeń do dialogu, który poprowadzony szczerze upraszcza każdą sprawę. Wierzy że wybrnąć można z każdej sytuacji a wszelkie problemy rozbite na detale tworzą nieskomplikowane zadania łatwe do szybkiego wykonania. Tak pracuję, skupia się na ogóle oraz na szczególe, a wszystko to w trosce o dobro klienta i jakość swoich usług.

http://www.adwokat-depa.pl

Restauracja-Sensual.pl

Restauracja naszego klienta za cel obrała sobie, aby potrawy serwowane cieszyły wszystkie zmysły, dlatego dbają nie tylko o ich autentyczny włoski smak, lecz również o sposób serwowania, odpowiedni dobór win do każdego dania oraz o to by ich menu było zróżnicowane pod względem smaków i upodobań gości.

http://restauracja-sensual.pl

KreatorzyWina.pl

Wino to więcej niż napój – to styl życia dla milionów ludzi na świecie. Nasz klient podziela ten styl i pomagam swoim klientom czerpać jak najwięcej z kultury winiarskiej poprzez edukację, podróże, ofertę win, spotkania z producentami, wydawnictwa, kulinaria itp. Wszystko w jednym miejscu.

http://kreatorzywina.pl

HomeDirectory.eu

Nasz klient jest jednocześnie biurem ogłoszeniowym jak i portalem nieruchomościowym. Z jednej strony daje możliwość zamieszczenia oferty bezpośredniej o sprzedaży lub wynajmie nieruchomości na portalach zewnętrznych, z drugiej strony prezentują oferty na własnych stronach Internetowych.

http://homedirectory.eu

OfertyKryptowalut.pl

STMX Coin to platforma dla przyszłości finansowania, która jest zbudowana na blockchainie Ethereum. Przyspiesza rozwój firm rozpoczynających działalność, oferując narzędzia i usługi, które oszczędzają zarówno czas, jak i zasoby.

http://ofertykryptowalut.pl

HotExoticTours.com

Nasz klient projektuje luksusowe wycieczki w najdalsze zakątki świata. Egzotyczne podróże, dalekie kraje, rajskie wyspy, luksusowe hotele i wiele więcej! Romantyczne Bora Bora, rajskie wyspy Fidżi, bajeczne Karaiby, zachwycająca Indonezja, czy niezwykłe safari w Tanzanii stanowią zaledwie cząstkę ich bogatej oferty.

http://hotexotictours.com

EkskluzywnyKierowca.pl

Usługa wynajmu samochodu z kierowcą naszego klienta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów ceniących bezpieczeństwo, prestiż oraz najwyższe standardy obsługi. Swoim klientom proponują samochody luksusowe prowadzone przez doświadczonych, odznaczających się wysoką kulturą osobistą oraz znajomością języków obcych kierowców.

http://ekskluzywnykierowca.pl

Zaprojektowanie portalu internetowego

experience: positive | written:

Comment: Usługa została wykonana na wysokim poziomie technicznym. Niejednokrotnie mogliśmy skorzystać z doradztwa w sprawach wyboru najlepszych rozwiązań. Szybkość działania, terminowa realizacja i zaangażowanie Lavora Digital Agency dały w efekcie znakomite i pożądane rezultaty.

See all opinions...