Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Nowogard, PL

On Useme since 3 October 2016

Business bag icon

Deals 86

SUCCESSFUL: 86

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Nazywam się Krzysztof Sulwiński i specjalizuję się w marketingu internetowym. Zajmuję się zarówno copywritingiem, czyli tworzeniem treści na zamówienie, jak i marketingiem szeptanym, linkbuildingiem czy social media marketingiem. W swojej pracy korzystam ze specjalistycznych narzędzi, dzięki którym jestem w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zapraszam do zapoznania się z moimi przykładowymi realizacjami oraz do kontaktu - na pewno będę w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom!

Portfolio

Portfolio item Jak się przygotować do wizyty w SPA?

ARTYKUŁ NA STRONĘ INTERNETOWĄ, GRAFIKA

Portfolio item Czym zajmuje się fryzjer, a czym barber?

ARTYKUŁ NA STRONĘ INTERNETOWĄ, GRAFIKA

Opinions

haikustudio
Haikustudio
on 2021-10-19
Wystawiona opinia
Terminowo i zgodnie z ustaleniami. Polecam Krzysztofa do tego rodzaju prac.

Completed offers 4

  • Do napisania jest łącznie 8 tekstów o różnej tematyce (obuwie/agencja pracy tymczasowej) - Każdy tekst musi mieć minimum 2 tysiące znaków (nie licząc tytułu H1). - Każdy tekst musi posiadać link DOFOLLOW w ostatnim akapicie, ale nie w ostatnim zdaniu. - Każdy tekst musi mieć przynajmniej 2 śródtytuły (H2). - Każdy tekst musi być napisany z wykorzystaniem odpowiedniej frazy. Fraza w formie nieodmienionej musi pojawiać się w tytule (H1) oraz w śródtytułach (H2). Powinna również znajdować się w samej treści około 2-3 razy (można odmieniać). 1 x tekst na frazę „agencja pracy” – link dofollow w treści https://remedyhr.pl/ 1 x tekst na frazę „agencja pracy tymczasowej” – link dofollow w treści https://remedyhr.pl/ 2 x tekst na frazę „buty pantofle” – link dofollow w treści https://pantofelek-sklep.pl/pl/c/Pantofle-damskie/2178495 2 x tekst na frazę „buty profilaktyczne” – link dofollow w treści https://pantofelek-sklep.pl/pl/obuwie-profilaktyczne 2x tekst na frazę ,,czarne tenisówki" - link dofollow w treści https://pantofelek-sklep.pl/pl/tenisowki
  • Zlecę opisanie nowych kategorii ( 7) w sklepie internetowym z osłonami okiennymi, główna kategoria: ok 6000 tys znaków "Rolety na okna dachowe" https://lestore.pl/sklep/rolety-dachowe oraz podkategorie: ok 3-4 tys znaków Rolety Dachowe Proste Rolety Dachowe w Kasecie Aluminiowej Rolety Dachowe Plisowane Rolety Dachowe Zaciemniające Rolety Dachowe Thermo Rolety Dachowe Blackout Chciałbym żeby tekst był już sformatowany pod SEO i w HTML Pozdrawiam
  • Dzień dobry, szukam osoby która zna się na marketingu szeptanym i pisze na forach. Praca polega na: 1. Dajemy temat np: pościel i przesyłamy link do produktu 2. Wpisujesz w google frazę: forum pościel 3. Sprawdzasz na których forach chcesz dodać posty, gdzie forum Ci pasuje ale nie dalej niż 6 strona wyników. 4. Wystarczy przesłać nam załącznik nawet w formie txt z linkami gdzie jest zamieszczony wpis 5. Płacimy 3zł netto od widocznego, klikalnego wpisu na zasadach zgodnych z marketingiem szeptanym UWAGA nie interesują nas wpisy na forach które nie wyświetlają się w wynikach google dalszych niż 6 strona. Nie interesuje nas lista Twoich for - interesują nas te które faktycznie google widzi. Jeśli coś będzie niejasne proszę pisać.
  • I will order linking sponsored articles. There are about 200 articles. I am interested in linking from various sources such as forums, comments, profiles, and others (I am counting on suggestions here). I would like to get 4 reinforcement links for each link. I am asking for a quote for linking one article (we assume 4 links for each article and there are about 200 of them) and provide the suggested link sources.