Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Warszawa

On Useme since 5 July 2020

About me

Wskocz na wyższe obroty Rozwiń swój biznes, wejdź na nowe rynki i zadbaj o nowoczesny wizerunek swojej firmy. W czym możemy Ci pomóc?

Wspieramy innowacyjne projekty, których twórcy nie boją się iść pod prąd. Pomagamy zbudować sprzedaż, wspieramy działania marketingowe i dbamy o Twój wizerunek w sieci. Przekonaj się, że marzenia są na wyciągnięcie ręki!

Projektowanie witryn i landing page

Tworzymy witryny, które sprzedają Twój produkt i pozwalają osiągać coraz większe obroty. Dbamy, by każda witryna prawidłowo wyświetlała się na urządzeniach mobilnych. Projektujemy rozwiązania od zera, a także rozbudowujemy istniejące już strony.

Wdrożenia sklepów internetowych

Zbuduj solidny kanał sprzedaży online i oferuj klientom to, co najlepsze! Projektujemy zarówno proste sklepy internetowe, jak i wdrażamy zaawansowane rozwiązania e-commerce. Ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Aplikacje mobilne

Pokaż innym, jak efektywnie korzystać z urządzeń mobilnych! Stwórz z nami skalowalną aplikację, która odpowie na potrzeby Twoich klientów i pomoże dostarczyć im tego, czego naprawdę potrzebują.

Content marketing

Daj innym coś od siebie, a wróci do Ciebie z nawiązką! Nikogo już nie dziwi, że content is king, więc postaw na sprawdzoną jakość. Nasi copywriterzy przekonają do Twojego produktu nowych klientów, a Ty rozwiniesz swoją firmę.

Skills

Adobe illustrator Adobe indesign Adobe photoshop Adobe xd Bussines card Css Html5 IOS Java Javascript Layout design LESS Mobile applications Payment module React Sass Slicing html Szparowanie Web application Web site Woocommerce Wordpress

Portfolio

Pure Market | sklep ecommerce

Wdrożyliśmy sklep internetowy z ekologiczną żywnością i przygotowaliśmy identyfikację wizualną.