Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Wisła, PL

On Useme since 30 January 2022

Business bag icon

Deals 2

SUCCESSFUL: 2

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Aktualnie, jako Video Content Manager aktywnie działam w marketingu. Zajmuję się nie tylko tworzeniem treści — również ich publikacją na różnych platformach.

Jako osoba zorganizowana, skupiona na postawionym celu swoją pracę wykonuję sumiennie, na czas i z perspektywą na polepszenie wyników swoich pracodawców.

Z uwagi na wolne weekendy oraz popołudnia w ciągu tygodnia szukam zleceń, które wpasowałyby się w obszar, w którym pozwolą wykorzystać wachlarz moich umiejętności.

Skills

Advertising photography Article Blog Copywriting Data analysis Databases Dodawanie produktów Editing Music Online lessons Outddor photography Photography Portrait Seo Social media Specialized Text editing Translation Video editing Video editing Virtual office

Portfolio

Fotografia

Każda chwila jest wyjątkowa, dlatego mając aparat w ręku staram się kolekcjonować ujęcia przedstawiające to co widzę. Świat jest piękny i warty dzielenia się nim. Dlatego część moich zdjęć postanowiłam umieść w portfolio.

Completed offers 1

  • Update Requests: Gallery Holding Blue Miriade Happy Casa Gallery Holding Yellow Jaked Venice Airport (Walkway) Venice Aiport (Parking) Venice Airport (Private Jet Terminal))