K&B Support

K&B Support

Joined on: 2020-08-20
Opole, Poland
Verified
SKILLS: allegroarticleblogcopywritingdata analysisdatabasesdodawanie produktówfacebookfanpageonline lessonsonline shoppre-sell textproduct descriptionseoservice descriptionshopersocial mediatext editingtypingvirtual office

K&B Support jest kolektywem marketingowym, oferującym wsparcie w zakresie zarządzania projektami, e-commerce, content marketingu oraz szeroko pojętego copywritingu. Gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę, dzięki połączeniu sił, umiejętności i doświadczeń.

Basia to urodzony przywódca i mistrzyni organizacji. Zajmuje się zarządzaniem projektami od prawie 10 lat. Doświadczenie zbierała pracując zarówno w agencjach reklamowych, jak i działach marketingu prywatnych marek. Zanim objęła stanowiska czysto accounckie, gdzie pośredniczyła między klientami a zespołem kreatywnym, nadzorowała prace oraz finalizowała projekty, zdobywała doświadczenie na stanowiskach kreatywnych, głównie copywriterskich. W ramach pracy na etacie współpracowała przy realizacji projektów dla dużych marek (m.in. Volkswagen, Distribev Orbico, Lena Lighting i inne). W latach 2018-2019 odpowiadała za marketing niszowej wówczas marki akcesoriów modowych dla kobiet - Bag's Philosophy Karolina Audycka. Opracowana i wdrożona przez nią strategia marketingowa oraz szereg działań dążących do zwiększenia rozpoznawalności marki, zaowocowały wyprowadzeniem produktów na rynki zagraniczne oraz wzrostem przychodów firmy o 500%. Tworzy teksty copywriterskie, obsługuje klientów, zarządza projektami, zna się na social media i optymalizacji stron internetowych. Posiada ogromną wiedzę na temat obsługi sklepów internetowych, platform sprzedażowych polskich oraz zagranicznych (m.in. Allegro, Amazon oraz Etsy), popartą doświadczeniem zawodowym.

Kasia to urodzony homo scribens, pisanie jest dla niej naturalnym sposobem komunikacji ze światem. Swoją przygodę z pisaniem rozpoczynała od pisania tekstów publicystycznych. W trakcie studiów polonistycznych współredagowała Dziennik Festiwalowy conFronta (drukowany w ramach Opolskich Konfrontacji Teatralnych w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu), gdzie pisała recenzje spektakli i relacje z wydarzeń oraz przeprowadzała wywiady z artystami. W ramach działalności publicystycznej współpracowała również z czasopismem kulturalnym TeatrLal oraz portalem e-teatr (Nowa Siła Krytyczna). Przez lata szlifowała swoje umiejętności w zakresie tekstów naukowych. Zajmowała się redakcją oraz korektą dziesiątek prac naukowych w ramach zleceń od osób prywatnych, ma również na koncie autorskie publikacje w czasopismach naukowych. W ramach pracy na etacie w jednym z poznańskich funduszy inwestycyjnych redagowała rekomendacje inwestycyjne, biznesplany oraz oferty sprzedażowe. Była również odpowiedzialna za research informacji w zakresie trendów oraz statystyk, a także źródeł naukowych polskich i zagranicznych na potrzeby argumentacji inwestycyjnych. Swobodnie posługuje się językiem reklamy i nieustannie kształci swoje umiejętności w zakresie SEO copywritingu. Z powodzeniem realizuje zlecenia dla klientów serwisu goodcontent (średnia ocen 5.0).

Oferujemy wsparcie w ramach konkretnych dziedzin lub kompleksową obsługę działań marketingowych. Klient ma możliwość wyboru usługi wraz z przekazaniem praw autorskich (stąd m.in. nie wszystkie nasze osiągnięcia możemy umieścić w portfolio).

Publikacja w czasopiśmie naukowym "Człowiek i społeczeństwo"

Publikacja w czasopiśmie naukowym "Człowiek i społeczeństwo"

http://yadda.icm.edu.pl/yadda/element/bwmeta1.element.ekon-element-000171560671

TeatrLaL - czasopismo kulturalne, teatr plastyczny i sztuki wizualne

Recenzja w "TeatrLal"

Dziennik festiwalowy conFronta / portal e-teatr.pl

Recenzja na portalu e-teatr.pl

https://e-teatr.pl/nowy-mistycyzm-hipnoza-a113231 download:

Pisanie biuletynów informacyjnych

experience: positive | written:

Comment: K&B Support zleciłem napisanie artykułu do newslettera. Artykuł był napisany bardzo merytorycznie i w terminie. Bardzo polecam współpracę z tą użytkowniczką!

See all opinions...