Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Świebodzice, PL

On Useme since 30 September 2020

Business bag icon

Deals 114

SUCCESSFUL: 113

DISPUTED: 1

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 5

POSITIVE: 5

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Od 2019 roku zajmuję się tworzeniem treści SEO oraz pozycjonowaniem stron. Stworzyłam setki tekstów i opisów, które z powodzeniem są wykorzystywane przez moich zleceniodawców. Posiadam lekkość pisania, kreatywne podejście i umiejętność szybkiego pozyskiwania wartościowej wiedzy na opracowywany temat, dzięki czemu teksty SEO wychodzące spod mojej ręki, są nie tylko przyjemne w odbiorze, ale przede wszystkim jakościowe i merytoryczne.

W życiu prywatnym studiuję dietetykę na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. W wolnym czasie prowadzę Instragram, na którym udostępniam własne grafiki odnośnie świadomego i zdrowego odżywiania. - NIEDOPRAWIONA.

Portfolio

Portfolio item Artykuły blogowe z zakresu dietetyki i żywienia cz

Artykuły blogowe z zakresu dietetyki i żywienia człowieka. Teksty merytoryczne o charakterze naukowym z uwzględnionymi zasadami SEO. Tworzę treści od początku do końca - tytuł, podtytuły, słowa kluczowe.

Portfolio item
Artykuły na bloga - marketing

Artykuły stworzone na prywatnego bloga. Zleceniodawca był zadowolony ze współpracy - wystawił pozytywną opinię. Link do artykułów w formie pliku: https://1drv.ms/w/s!AsZCF0APnYlSmxAGSRW8YLhCFuyC?e=3t1bch

logo_TiZOnhw.png Opisy produktów SEO - internetowy sklep z bielizną

W opisach, zgodnie z życzeniem klienta, wykorzystany jest język korzyści. Opisy dostępne w pliku, w najbliższym czasie zostaną zaktualizowane. Link do opisów w formie pliku: https://1drv.ms/w/s!AsZCF0APnYlSmw2RZZfAKnemGvbJ?e=6x5CfX

Portfolio item E-booka z przepisami "Zupnik Codzienny"

Stworzyłam od początku do końca e-booka. Przepisy i opracowanie graficzne są mojego autorstwa. Pracowałam w programie Canva.

Portfolio item
Teksty seo dieta, zdrowy styl życia dla cateringu

Artykuły stworzone dla firmy cateringowej o tematyce zdrowego stylu życia i diety. W każdym artykule miało się pojawić nienachalne wtrącenie o usługach cateringowych i o ich zaletach. Link do artykułów: https://1drv.ms/w/s!AsZCF0APnYlSmxEvHF5MNoB_

Portfolio item Lean Six Sigma - Blogowe artykuły

Wpisy na bloga firm zajmującej się organizacją szkoleń Lean Six Sigma.

Link do przykładowych tekstów: https://docs.google.com/document/d/1hYKPP-duZg6Iqx4d0QmptrPFbbTfQwFoeMXuWvZvFX4/edit?usp=sharing

Portfolio item Opis produktów w języku polskim i angielskim

Aktualizacja obecnych opisów. W linku zmieszone są nowo stworzone teksty, które w najbliższym czasie zostaną dodane na stronę. Link do tekstów: https://1drv.ms/w/s!AsZCF0APnYlSmwgSUvrbffXffH2m?e=IbpmhE

Portfolio item Artykułu zgodne z NCEZ zatwierdzone przez renomowa

Artykuły naukowe z zakresu dietetyki i żywienia człowieka. DIETETYCY.ORG.PL to największy w Polsce portal dla dietetyków.

Portfolio item Artykuły - zdrowe odżywianie, dieta, trening

Jakościowe i merytoryczne artykuły w tematyce dietetyki, zdrowego żywienia i treningu.

Portfolio item Prowadzenie Instagrama na temat dietetyki i świado

Na Instagramie tworzę treści dotyczące zdrowego i świadomego żywienia. Wszystkie treści są mojego autorstwa. Grafiki tworzę w programie Canva.

Portfolio item Opisy kategorii w sklepie ze zdrową żywnością

Opisy kategorii są mojego autorstwa. Specjalizuję się w tworzeniu treści związanych z szeroko pojętą dietetyką.

Opinions

GRYFING.PL
GRYFING.PL
on 2021-05-11
Wystawiona opinia
GRYFING.PL
GRYFING.PL
on 2021-05-11
Wystawiona opinia
Bevent- Consulting & Marketing
Bevent- Consulting & Marketing
on 2021-04-26
Wystawiona opinia
Polecam do współpracy! Szybka realizacja, dobry kontakt, zaangażowanie w powierzone zlecenie. Będziemy kontynuować współpracę.
no avatar
Robertlh1
on 2021-04-18
Wystawiona opinia
Bardzo fajnie i profesjonalne napisane artykuły. Jestem bardzo zadowolony z jakości przesłanych treści i z pewnością będę Panią informował o moich kolejnych zleceniach :)
GRYFING.PL
GRYFING.PL
on 2021-04-14
Wystawiona opinia
Bardzo sprawna realizacja. Pani Katarzyna wzięła pod uwagę wszystkie nasze uwagi co do tekstów. Współpraca przebiegała bardzo dobrze. Polecamy i na pewno skorzystamy ponownie :)

Completed offers 10

  • Poszukuję osoby, która napisze: - 5 tekstów na 1000 zzs, - 1 tekst na 2000 zzs, - 3 artykuły blogowe na max. 3000 zzs. Ogólna tematyka sklepu to odzież, po zgłoszeniu się wykonawcy przedstawię dokładne wytyczne co do napisania powyższych tekstów. Stawkę maksymalną za 1000 zzs to 25zł przy tej ilości tekstów - nie zależy mi, aby te teksty były nasycone słowami kluczowymi na ten moment, a żeby po prostu miały ręce i nogi i odnosiły się poprawnie do tematyki całego sklepu.
  • 2000 znaków Pod seo, frazy kluczowe 1 Jak schudnąć - fraza odchudzenie 2. Dieta redukcyjna - fraza dieta redukcyjna 3. Jak się odżywiać się gdy jesteś aktywna? -fraza dieta sport 4. Dlaczego nie chudnę? - fraza dieta 5. Catering dietetyczny - fraza catering dietetyczny 6. Dieta pudełkowa - fraza dieta pudełkowa 7. Zdrowy styl życia W każdym artykule przemycona informacja o cateringu. Proszę o portfolio tekstów.
  • Zlecę napisanie artykułów blogowych dla sklepu z bielizną damską. Minimalna liczba znaków 10tys.
  • Zlecę przygotowanie opisów 15 kategorii pod SEO w sklepie ze zdrową żywnością. Każda kategoria z opisem zgodnym z zasadami SEO (m.in. linkowanie wewnętrzne). Ilość znaków dla każdej kategorii ok. 4000 zzs. Czas realizacji do 7 dni.
  • We need descriptions of products and categories. The store sells glass (vases, candlesticks, scented candles, etc.). The texts must be carefully prepared, with an emphasis on SEO. The advantage will be the use of a program such as Senuto to search for appropriate phrases. The texts are to be prepared in Polish and English. Constant cooperation. We propose a rate of PLN 20 for 1000 Zzs.
  • Witam, potrzebuję, aby stworzyć indywidualne i niepowtarzalne (jedynie do mojego użytku) artykuły SEO (3) na mojego bloga. 1) 4.000 znaków słowa kluczowe, które muszą być użyte w logiczny sposób przynajmniej po 3 razy: - Pozycjonowanie strony internetowej w google <<< jako H1 - cena pozycjonowania strony internetowej w google - SEO Powinno to być napisane w sposób ogólny dlatego nie podaję cen jakie oferujemy. 2) 4.000 znaków słowa kluczowe, które muszą być użyte w logiczny sposób przynajmniej po 2 razy: - Strona internetowa <<< jako H1 - nowoczesna strona internetowa - ile kosztuje utrzymanie strony internetowej - obsługa stron internetowych 3) 4.000 znaków słowa kluczowe, które muszą być użyte w logiczny sposób przynajmniej po 2 razy: - Sklep internetowy <<< jako H1 - sklepy online - jak założyć sklep internetowy - jak otworzyć sklep internetowy
  • Zlecę przygotowanie słownika marketingowego z ok.50 haseł (podanych przeze mnie) Dla każdego hasła po 1-2 zdania, max 3 zdania przy trudniejszym pojęciu. Słownik będzie wykorzystany na stronie www i w social mediach. Zależy mi na unikatowym, ale merytorycznym, krótkim wytłumaczeniu. Hasła: CTR Click Trough rate Lead generation SEO SEM atrybut ALT CTA Call to action wskaźniki KPI CPA Cost Per Action CPC Cost Per Click CPL Cost Per Link CPS Cost Per Sell CPV Cost Per domena dynamic content content marketing e-mail marketing hashtags inbound marketing strategia komunikacji strategia marki google ads backlinks keywords lead sprzedażowy lead scoring lead nurturing marketing automation newsletter open rate PPC Pay per click remarketing ROI efekt ROPO RTB Social Media Marketing targetowanie grupa docelowa testy A/B UX user experience CR współczynnik konwersji webinar pixel programmatic mobile marketing marketplace lejek sprzedażowy consumer journey SMART display digital marketing UTM BIG DATA
  • Opisy kategorii 68000 zzs
  • Erotyczne teksty w formie monologu, osobie pierwszej - tak mów, aby było mi dobrze"(tekst następnie będzie czytany przez lektora/lektorkę, czas czytania ok 20 minut) ok 15000 znaków Docelowo kategorii będzie 10. Nagrania będą zamieszczone w serwisie erotycznym. Autor przekazuje prawa autorskie do materiału Proszę o wycenę jednego tekstu oraz przesłanie kilku zdań "testowych"
  • Poszukuję copywritera do współpracy przy prowadzeniu bloga z kategorii Biznes/Praca/Finanse/Marketing/Edukacja/Rozwój. Wykonawca powinien napisać 63 artykuły na około 4000-5000 zzs w ciągu 30 dni. Wynagrodzenie wynosi 1500 zł netto. Tematykę treści oraz plan działania dobiera sobie wykonawca. Najłatwiej wybrać sobie jakiś jeden temat na początek, w którym czujemy się mocno i poruszyć w nim wątki, które można rozwinąć w kolejnych artykułach linkując treści wewnętrznie. Przykład: Przykładowy temat artykułu startującego: Jaki smartfon kupić? W treści tego artykułu możemy poruszyć takie kwestie jak: - jaki smartfon do 500 zł - jaki smartfon do 1000 zł - itd. - jak odblokować telefon - jak połączyć telefon z telewizorem - jak namierzyć zgubiony telefon Następnie tworzymy osobne, szersze artykuły na powyższe tematy i później należy podlinkować je między sobą. Do każdego artykułu należy dodać zdjęcie główne (wyróżniające) + 2 dodatkowe w środku tekstu oraz uzupełnić im atrybut alt (alternatywny tekst) słowami kluczowymi powiązanymi z tematem danego artykułu. Wszystkie zdjęcia muszą mieć także wpisane źródło zdjęcia w miejsce na etykietę/podpis w formacie: fot. pixabay.com (jeśli zdjęcie zostanie pobrane np tej z darmowej bazy). Należy także zadbać o formatowanie tekstu: - lead pogrubiony znacznikiem <strong> - śródtytuły w nagłówkach h2, h3, h4 - wyboldowanie istotnych fraz w tekście - listingi (jeśli występują w artykule) Celem tworzenia tych artykułów jest to aby rankowały one wysoko w Google i budowały ruch organiczny z wyszukiwarki. Dlatego też tematy artykułów muszą być dobierane zgodnie z tym co wpisują ludzie w wyszukiwarkę. Jako zleceniodawca udostępniam polskie narzędzie Senuto.com aby można było sobie dobierać słowa kluczowe pod tematy tekstów.