Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Świebodzice, PL

On Useme since 30 September 2020

Business bag icon

Deals 70

SUCCESSFUL: 69

DISPUTED: 1

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 5opinions

POSITIVE: 5

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Od 2019 roku zajmuję się tworzeniem treści SEO oraz pozycjonowaniem stron. Stworzyłam setki tekstów i opisów, które z powodzeniem są wykorzystywane przez moich zleceniodawców. Posiadam lekkość pisania, kreatywne podejście i umiejętność szybkiego pozyskiwania wartościowej wiedzy na opracowywany temat, dzięki czemu teksty SEO wychodzące spod mojej ręki, są nie tylko przyjemne w odbiorze, ale przede wszystkim jakościowe i merytoryczne.

W życiu prywatnym studiuję dietetykę na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. W wolnym czasie prowadzę Instragram, na którym udostępniam własne grafiki odnośnie świadomego i zdrowego odżywiania. - NIEDOPRAWIONA.

Portfolio

Portfolio item
Teksty seo dieta, zdrowy styl życia dla cateringu

Artykuły stworzone dla firmy cateringowej o tematyce zdrowego stylu życia i diety. W każdym artykule miało się pojawić nienachalne wtrącenie o usługach cateringowych i o ich zaletach. Link do artykułów:...

Portfolio item Opis produktów w języku polskim i angielskim

Aktualizacja obecnych opisów. W linku zmieszone są nowo stworzone teksty, które w najbliższym czasie zostaną dodane na stronę. Link do tekstów: https://1drv.ms/w/s!AsZCF0APnYlSmwgSUvrbffXffH2m?e=IbpmhE

Portfolio item Artykułu zgodne z NCEZ zatwierdzone przez renomowa

Artykuły naukowe z zakresu dietetyki i żywienia człowieka. DIETETYCY.ORG.PL to największy w Polsce portal dla dietetyków.

Portfolio item Opisy kategorii w sklepie ze zdrową żywnością - EK

Opisy kategorii są mojego autorstwa. Specjalizuję się w tworzeniu treści związanych z szeroko pojętą dietetyką.

logo_TiZOnhw.png Opisy produktów SEO - internetowy sklep z bielizną

W opisach, zgodnie z życzeniem klienta, wykorzystany jest język korzyści. Opisy dostępne w pliku, w najbliższym czasie zostaną zaktualizowane. Link do opisów w formie pliku: https://1drv.ms/w/s!AsZCF0APnYlSmw2RZZfAKnemGvbJ?e=6x5CfX

Portfolio item E-booka z przepisami "Zupnik Codzienny"

Stworzyłam od początku do końca e-booka. Przepisy i opracowanie graficzne są mojego autorstwa. Pracowałam w programie Canva.

Portfolio item Prowadzenie Instagrama na temat dietetyki i świado

Na Instagramie tworzę treści dotyczące zdrowego i świadomego żywienia. Wszystkie treści są mojego autorstwa. Grafiki tworzę w programie Canva.

Portfolio item Artykuły blogowe z zakresu dietetyki i żywienia cz

Artykuły blogowe z zakresu dietetyki i żywienia człowieka. Teksty merytoryczne o charakterze naukowym z uwzględnionymi zasadami SEO. Tworzę treści od początku do końca - tytuł, podtytuły, słowa kluczowe.

Portfolio item
Artykuły na bloga - marketing

Artykuły stworzone na prywatnego bloga. Zleceniodawca był zadowolony ze współpracy - wystawił pozytywną opinię. Link do artykułów w formie pliku: https://1drv.ms/w/s!AsZCF0APnYlSmxAGSRW8YLhCFuyC?e=3t1bch

Portfolio item Artykuły - zdrowe odżywianie, dieta, trening

Jakościowe i merytoryczne artykuły w tematyce dietetyki, zdrowego żywienia i treningu.

Opinions

AP Marketing
AP Marketing
on 2021-05-11
Wystawiona opinia
AP Marketing
AP Marketing
on 2021-05-11
Wystawiona opinia
Bevent- Consulting & Marketing
Bevent- Consulting & Marketing
on 2021-04-26
Wystawiona opinia
Polecam do współpracy! Szybka realizacja, dobry kontakt, zaangażowanie w powierzone zlecenie. Będziemy kontynuować współpracę.
Robertlh1
on 2021-04-18
Wystawiona opinia
Bardzo fajnie i profesjonalne napisane artykuły. Jestem bardzo zadowolony z jakości przesłanych treści i z pewnością będę Panią informował o moich kolejnych zleceniach :)
AP Marketing
AP Marketing
on 2021-04-14
Wystawiona opinia
Bardzo sprawna realizacja. Pani Katarzyna wzięła pod uwagę wszystkie nasze uwagi co do tekstów. Współpraca przebiegała bardzo dobrze. Polecamy i na pewno skorzystamy ponownie :)