Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Mikołów, PL

On Useme since 6 March 2018

Business bag icon

Deals 152

SUCCESSFUL: 149

DISPUTED: 1

FAILED: 2

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Jestem osoba terminową, lubię wyzwania, potrafię pracować pod presją czasu .Copywritingiem oraz ogólnie pisaniem tekstów pod SEO zajmuję od 2014 roku. Mam dość spore doświadczenie w tej dziedzinie. Głównie to zajmuję się :

- copywriting - pisanie postów na forach, fb, instagram - WOMM- działanie w social mediach - dbanie o pozytywny wizerunek marki -pisanie artykułów w WP - przygotowywanie raportów seo -Prowadzenie kampanii marketingowych z wykorzystaniem Google AdWords -budowanie długotrwałych relacji z klientem -poprawienie pozycji witryny w wyszukiwarkach internetowych -zwiększanie świadomości marki. -pozytywny wpływ na wizerunek marki

Skills

Buzzmarketing Copywriting Pre-sell text Search optimization

Portfolio

Portfolio item
Poprawna technika martwego ciągu.

W większości firmach dla których pracowałam miałam podpisaną umowę o poufności, więc mogę tylko wrzucić jeden - po uzgodnieniu z pracodawcą- tekst napisany przeze mnie dla jednej firmy dla której teksty wykonuję.

Cortary harth Garu

Tutaj byłam redaktorem naczelnym na dwóch portalach http://erodzic.pl oraz http://ilikestyle.pl

Portfolio item
Praca dla forexyestrader

Praca tutaj polegała na marketingu szeptanym, głównie pisanie na forach, pisanie tekstów na fb, wystawianie ogłoszeń, pisanie artykułów o formacjach świecowych itp..

Opinions

no avatar
KrzysztofBak
on 2022-01-26
Wystawiona opinia
bardzo dobry kontakt, polecam

Completed offers 10

  • Zlecę napisanie w okresie 1 miesiąca 10 autentycznych , ciekawych , wyglądających na naturalne komentarzy, opinii na Facebook i profilach Google, Opineo itp Proszę o ofertę, możliwa stała współpraca.
  • Zlecę napisanie 3 tesktów na blog umieszczony na stronie aplikacji mobilnej do zarządzania zleceniami dla branży usługowej. Każdy tekst powinien mieć ok 500 słów. Tematyka to zarządzanie zleceniami/projektami, zadaniami, pracownikami w kontekście narzędzia w postaci aplikacji mobilnej. Teksty kierowane do pojedynczych specjalistów oraz małych firm działających w szeroko rozumianej branży usługowej, w tym remontowo-budowlanej. Dostarczymy wkład hasłowy do treści każdego tekstu.
  • 1. Inwestowanie aktywne w nieruchomości 2. Inwestowanie pasywne w nieruchomości 3. Home standing 4. Fotografowanie nieruchomości 5. Koszty notarialne przy zakupie nieruchomości
  • Zlęce wykonanie tesktów na stronę Landing Page , jest to sklep z jednym produktem. Dokładny opis Produktu + 2 nagłówki + Slogan Reklamowy + Podziękowania . max 5000 zzs
  • Dodanie 30 'reklam' naszego sklepu jako post lub komentarz. Reklamy powinny być umiejscowione na 5-10 różnych grupach o tematyce beauty/kosmetyki na FB Reklama nie może zostać uznana jako spam i musi być widoczna przynajmniej przez tydzień. Oczywiście aby reklama nie była uznana od razu za spam, należy: 1) dołączyć do grupy i poprowadzić wcześniejsze konwersacje z osobami na grupie lub mieć konto z historią w danej grupie. 2) reklamę / lokowanie produktu umieścić w sensownym miejscu na grupie, gdzie będzie się toczyć rozmowa na dany temat. Może to być tekst + screen ze sklepu tak aby widoczne było logo. Tematyka to kosmetyki. Głównie promujemy kosmetyki do włosów. Lista grup powinna zostać ustalona przed rozpoczęciem zlecenia. Czas na wykonanie zlecenia to 30 dni.
  • Szukam osoby która wykona marketing szeptany na forach, dla sklepu internetowego który sprzedaje kubki dla zakochany na walentynki. Kampania ma na celu zdobycie linków do podkategorii sklepu.
  • Zlecę wykonanie kampanii marketingu szeptanego, który powinien zostać przeprowadzony wyłącznie na forach/stronach, na których można umieścić link dofollow. Najlepiej o tematyce domowej.
  • Zlecę napisanie tekstów na moja stronę typu (marketplace) zachęcających do wystawiania, oraz kupna produktów bez obaw.
  • Witam, Szukam osoby do promowania strony na FB. Posty merytoryczne, z odnośnikiem do strony na FB. Proszę o podanie ceny za 10 wpisów. Jeżeli będzie to przynosiło efekty możliwa stała współpraca Edit: Proszę Państwa, proszę pamiętać przy składaniu oferty że ja nie jestem prezesem orlenu, a Wy moją rodziną której będę płacił za 10 wpisów jak za zasiadanie w radzie nadzorczej przez miesiąc....
  • Npisanie 5 artykułów do działu BLOG naszej strony madaxe . pl/pl/blog/ Interesuje nas przede wszystkim tematyka: - imprezy integracyjne firmowe / korporacyjne - imprezy integracyjne firmowe dla informatyków - imprezy integracyjne firmowe dla branży IT - imprezy integracyjne firmowe dla programistów Artykuły powinny mówić co i jak zorganizować, wśród opcji wymieniając nasz klub.