Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Mikołów, PL

On Useme since 6 March 2018

Business bag icon

Deals 134

SUCCESSFUL: 133

DISPUTED: 0

FAILED: 1

About me

Jestem osoba terminową, lubię wyzwania, potrafię pracować pod presją czasu .Copywritingiem oraz ogólnie pisaniem tekstów pod SEO zajmuję od 2014 roku. Mam dość spore doświadczenie w tej dziedzinie. Głównie to zajmuję się :

- copywriting - pisanie postów na forach, fb, instagram - WOMM- działanie w social mediach - dbanie o pozytywny wizerunek marki -pisanie artykułów w WP - przygotowywanie raportów seo -Prowadzenie kampanii marketingowych z wykorzystaniem Google AdWords -budowanie długotrwałych relacji z klientem -poprawienie pozycji witryny w wyszukiwarkach internetowych -zwiększanie świadomości marki. -pozytywny wpływ na wizerunek marki

Skills

Buzzmarketing Copywriting Pre-sell text Search optimization

Portfolio

Portfolio item
Poprawna technika martwego ciągu.

W większości firmach dla których pracowałam miałam podpisaną umowę o poufności, więc mogę tylko wrzucić jeden - po uzgodnieniu z pracodawcą- tekst napisany przeze mnie dla jednej firmy dla której teksty wykonuję.

Cortary harth Garu

Tutaj byłam redaktorem naczelnym na dwóch portalach http://erodzic.pl oraz http://ilikestyle.pl

Portfolio item
Praca dla forexyestrader

Praca tutaj polegała na marketingu szeptanym, głównie pisanie na forach, pisanie tekstów na fb, wystawianie ogłoszeń, pisanie artykułów o formacjach świecowych itp..