Katarzyna Bletek

Katarzyna Bletek

Joined on: 2017-12-07
Kraków, Poland
Verified
SKILLS: articleblogcopywritingeditingpre-sell textproduct descriptionseospecializedtext editing

W skrócie: jestem blogerem i pasjonatką słowa. Filologiem z wykształcenia, a do tego molem książkowym i tzw. staromaturowcem – maturę pisałam w zamierzchłych czasach przedgimnazjalnych, kiedy trzeba było czytać całe lektury, a klucz oznaczał przedmiot otwierający drzwi. Swego czasu parałam się dziennikarstwem obywatelskim (nieistniejący już portal Interia360) i pisaniem recenzji filmowych (Filmweb).

Piszę od dziecka. Od pamiętnika skrobanego w zeszycie w kratkę przeszłam do blogowania, które przekształciło się w hobby oraz w sposób na przedstawianie światu swoich poglądów i poznanie masy fantastycznych osób. Blogowałam na Onecie (od 2006 roku), później przeniosłam się na Blogspot, testowałam też Blog.pl i WordPress. Aktualnie prowadzę dwa blogi: w kategorii lifestyle oraz drugi, poświęcony recenzjom książek. Posiadam również copy-portfolio:

https://portfoliokenji.wordpress.com/

W 2012 roku postanowiłam zająć się pisaniem tekstów na zlecenie. Szczerze mówiąc, jako miłośnik słowa (nie tylko z wykształcenia) wolę poświęcać się wartościowym artykułom, stąd preferuję zlecenia ambitne, wymagające szukania informacji, sprawdzania i porównywania. Innymi słowy, teksty przeznaczone do czytania przez człowieka, nie automat. Od początku copy-kariery nie wyprodukowałam ani jednego precla, mam tylko na sumieniu dwa czy trzy teksty synonimizowane. Jako bloger i mól książkowy wolę traktować słowa jako środek opisywania rzeczywistości, a nie „pajęczynę”, w której wiszą frazy SEO. Jeśli potrzebujesz artykułów dobrej jakości, służę swoją klawiaturą.

Camprest

Artykuły turystyczne pisane pod kątem promocji caravaningu

https://www.camprest.com/pl download: 1. Bunculuka Camping Resort - frazy.doc

Tourmedica

Artykuły medyczne (choroby, metody leczenia, najnowsze techniki zabiegowe, zaawansowane technologie typu robot da Vinci czy platforma laserowa Fotona)

https://www.tourmedica.pl/ download: Leczenie nietrzymania moczu u kobiet laserem.doc

No reviews.