Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Niemce, PL

On Useme since 19 November 2021

Business bag icon

Deals 7

SUCCESSFUL: 7

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Sprzedażą internetową i wszystkim, co z tym związane zajmuję się zasadniczo od czasu ukończenia szkoły średniej. Przed pewien czas prowadziłam swój sklep internetowy. Zajmowałam się w nim wszystkim- od obróbki i przygotowywania zdjęć, przez wystawianie aukcji na różnych platformach, aż do pakowania, wysyłki towaru i wystawiania faktur. Niestety przez pandemię byłam zmuszona zamknąć sklep, jednakże e-commerce nie uciekło z mojego życia zawodowego. Obecnie pracuję dla jednej z większych firm handlowych w swojej branży w Polsce. Przygotowuję oferty na Allegro, eBay, Amazon i strony internetowe polskie i zagraniczne. Dodatkowo piszę teksty handlowe, opisy produktów. Moja praca sprawia mi dużo przyjemności, dlatego z chęcią pomogę w rozwoju działalności również Państwu. Zapraszam do kontaktu :)

Skills

Allegro Article Blog Copywriting Dodawanie produktów Facebook Fanpage Pre-sell text Prestashop Product description Service description Social media Text editing Typing

Portfolio

Portfolio item Prowadzenie sklepu internetowego

Przez 2 lata prowadziłam swój własny sklep internetowy połączony ze sprzedażą na Allegro. Sprzedaż na poziomie 2000 - 5000 zł dziennie. Sklep niestety zamknięty z powodów w pełni niezależnych ode mnie.

Completed offers 2

  • The contractor's task is to search for as much information as possible about a specific product. As a result, a report is to be prepared that includes everything that has been found :) We will need specific and useful information, carrying out research according to the guidelines, and taking care of the correctness and completeness of the information. Experience in searching for products, companies, creating lists, price lists are welcome (please indicate in the offer) As a company, we have over 600 settled contracts :) Possible further orders of this type via useme.
  • Zlecimy rozwój sklepu internetowego firmy na Allegro. Jesteśmy firmą z branży fryzjerskiej, sprzedajemy kosmetyki do włosów oraz wyposażenie salonów fryzjerskich. Nasz sklep jest nowy, na razie ruch na nim jest niewielki. Zależy nam, żeby zwiększyć sprzedaż do poziomu ok. 1000 zł dziennie i to jest przedmiotem tego zlecenia. Proponowane zadania: - proponowanie działań promocyjnych (tj. wyróżnień/reklam poszczególnych produktów) na podstawie analizy ich popularności wśród konkurencji - wyszukiwanie atrakcyjnych towarów na rynku art. fryzjerskich - optymalizacja istniejących ofert pod kątem atrakcyjności/konkurencyjności/wyszukiwalności, również poprzez obserwowanie konkurencji Wymagamy doświadczenia w prowadzeniu sprzedaży na Allegro oraz praktycznej wiedzy z funkcjonowania tego portalu od strony sprzedawcy. Znajomość branży fryzjerskiej jest również pożądana. Na początku chcielibyśmy się skupić na promowaniu produktów, ale potrzebujemy osoby, która zaproponuje w jaki sposób najlepiej to zrobić, oraz które produkty mają największy potencjał. Oferty mamy już wystawione. Oczekujemy częściowej dyspozycyjności w regularnych godzinach pracy w razie potrzeby uzgodnienia/doprecyzowania czegoś, ale generalnie zadania mogą być wykonywane w dowolnym czasie. Podaliśmy kwotę "1000 zł dziennie" jako cel, ale jak to w handlu bywa nie jest to sztywny limit. Obecnie mamy kilkanaście zamówień w miesiącu bez prowadzenia żadnych działań promocyjnych, chcielibyśmy osiągnąć takie wyniki dziennie. Prosimy o wycenę miesięczną takiego zlecenia. Preferujemy rozliczenia tygodniowe, a więc w podziale na 4 "etapy" na Useme. Prosimy również w ofercie o informację czy coś takiego jak "Abonament Allegro" będzie Państwu przydatny. Naturalnie istnieje możliwość kontynuacji współpracy, jeśli obie strony będą zadowolone.