Kacper Kulpa

Kacper Kulpa

Joined on: 2020-03-23
Nysa, Poland
Verified
SKILLS: brandingcopywritingPRpre-sell textproduct descriptionsearch optimizationsectorseotext editing

I am a student of the University of Wrocław. My degree is communication management , with a branding specialty. Therefore, I learn about communication istelf, managing communication, creating images of both people and companies, preparing brands' strategies and doing marketing researches.

Nowadays, each one of us is a brand themself. If you need a piece of text to stand out from the crowd - I will be eager to help.

Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR

W dołączonym portfolio zamieszczam próbkę pisanych przeze mnie tekstów. W razie czego mam tego więcej, nie chciałem jednak umieszcać w tym pliku 30 stron tekstu.

Teksty powstały specjalnie dla projektów i inicjatyw Stowarzyszenia Studenckiego WIGGOR, w którym aktywnie działam już od ponad pół roku. Jest to znane i respektowane na terenie Wrocławia (ale i w innych zakątkach Polski) stowarzyszenie studenckie, które zrzesza najbardziej ambitnych, łaknących wiedzy i doświadczenia studentów. Daje ono szansę na rozwój, gdyż funkcjonuje na zasadach firmy, co świetnie wprowadza studenta w życie zawodowe.

download: portfolio_Kacper_Kulpa.pdf

No reviews.