justynakramarz

justynakramarz

Joined on: 2018-10-20
Mrowla, Poland
Verified

Ukończyłam Technikum na profilu technik organizacji reklamy i zdobyłam w tym czasie kwalifikacje A.26. i A.27. potwierdzające zawód. Grafiką komputerową interesowałam się odkąd pamiętam i jest to moja pasja oraz hobby. Aktualnie studiuję w Wyższej Szkole Europejskiej na kierunku grafika komputerowa i multimedia ze specjalizacją grafika edytorska.

Świetnie czuję się w programach takich jak Adobe Ilustrator, Photoshop i Lightroom, a także InDesign. Ponadto wciąż udoskonalam swoje umiejętności poprzez konkursy oraz biorąc udział w wielu kursach między innymi Illustrator CS5 "Od bohatera do mistrza", z którego posiadam certyfikat.

W swoich projektach łączę pasję, prostotę ale i kreatywne rozwiązania. Ponadto cechuje mnie artystyczne spojrzenie na świat, co bez wątpienia jest bardzo pomocne w tworzeniu grafik komputerowych.

Chętnie podejmę się współpracy krótko jak i długofalowej w tworzeniu wszelakich projektów z zakresu: identyfikacji wizualnej (logo, wizytówki, druki firmowe, opakowania), infografiki, materiałów drukowanych (okładki, ulotki, broszury, plakaty, katalogi, czasopisma) a także wszelakie projekty na gadżety (kubki, poduszki, smycze, magnesy, podkładki pod mysz).

​Zapraszam serdecznie na moje portfolio online https://jkgraphicdesigner.portfoliobox.net/dodruku

Zaproszenie ślubne

Identyfikacja wizualna

Okładka broszury

Czasopismo

No reviews.