Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Kraków

On Useme since 16 June 2021

About me

Prowadzę własny sklep internetowym oraz zarządzam dwoma innymi. Chętnie pomogę w uruchomieniu, konfiguracji i drożeniu. Zajmuje się wystąpieniami aukcji oraz dodawaniem produktów w sklepach i wielu marketplace'ach, oraz obróbką grafiki.

Skills

Adobe photoshop Allegro Banner Buzzmarketing Copywriting Dodawanie produktów Layout design Photography Prestashop Seo Shoper Web site Wordpress

CV / Résumé

Mar 2022 - Now

Kierownik biura sklepu internetowego

Mbazy sp. z o.o.

Zarządzenia i organizacja pracy całego sklepu internetowego, z młodym i dynamicznym zespołem. Aktualizacja i konfiguracja sklepu internetowego, BaseLonkera etc.

Feb 2013 - Now

Właściciel

PHU Jaf-NET

Własna działalność Uruchomienie i prowadzenie sklepu internetowego. Integracja BaseLinker z wieloma platformami sprzedażowymi m.in. Allegro, Emipik, Morele i wiele innych.

Feb 2009 - Feb 2022

Manager sklepu

OPTILAND

Uruchomienie sklepu na platformie Shoper z pełną konfiguracją. Obsługa i zarządzanie sklepem. Dodawanie i aktualizacja ofert w sklepie oraz platformach m.in. Allegro Integracja z BaseLinker i kilkoma markerplace

Portfolio

Uruchomienie i pełne integracje sklepu

Uruchomienie sklepu na platformie Shoper z pełną konfiguracja poczty. Dodanie produktów w obsługą wariantów. Utworzenie aukcji Alegro. Integracja sklepu w BaseLinker wraz z marketplace'ami m.in. empik, morele, Allegro, ebay, Shopee i wiele innych.

Uruchomienie i pełne integracje sklepu

Zarządzenie sklepem internetowym; Masowe dodawani i aktualizowanie setek ofert w sklepie oraz na Allegro.