IT Sound - itsound.pl

IT Sound - itsound.pl

Joined on: 2020-07-30
Józefosław, Poland
Verified
SKILLS: facebookGoogle AdWordsonline shopsearch optimizationseoweb sitewoocommercewordpress

Jesteśmy dynamicznym zespołem, działającym i rozwijającym się w branży SEO/SEM od 2012 roku.

Dbamy o szczegóły, bo wiemy, że jakość ma ogromne znaczenie. Do każdego zagadnienia podchodzimy indywidualnie, bo wiemy, że każdy ma inne potrzeby, a różnorodność rozwiązań daje więcej możliwości. Traktujemy swoją pracę jak wyzwanie, bo wiemy, że zaangażowanie jest kluczem do sukcesu.

W czym możemy pomóc? Zajmiemy się wizerunkiem Twojej firmy lub marki od samego początku. Dostosujemy się do Twoich potrzeb z jednoczesnym doradztwem i dążeniem do określonych celów. Na bieżąco monitorujemy, analizujemy i optymalizujemy działania, aby w pełni wykorzystać możliwości.

Rozbudowana strona internetowa - Premium Beds

Rozbudowana strona internetowa dla wyłącznego przedstawiciela marek Hästens i Vispring w Polsce, produkujących luksusowe łóżka i materace.

https://www.premiumbeds.pl/

Rozbudowana strona internetowa | UX | SEO | Google Ads - Mistrzowie Imprez

Rozbudowana strona internetowa dla dużej agencji eventowej specjalizującej się w organizacji imprez integracyjnych, team building oraz wszelkiego rodzaju pikników. Funkcja dodawania atrakcji do listy i złożenie zapytania.

Dla Klienta przygotowana została strategia SEO/SEM, która jest systematycznie realizowana zgodnie z założonymi celami i określonym budżetem.

https://www.mistrzowieimprez.pl/

Sklepy internetowe z Voucherami | UX | SEO | Google Ads - Monster Truck i Aerotunel

Sklep internetowy (e-commerce) dla organizatora eventów, który zajmuje się również ekstremalnymi przeżyciami. Jazda Monster Truckiem na specjalnie przygotowanym torze, lot w Tunelu Aerodynamicznym (Aerotunel) i wiele innych.

Dla Klienta przygotowana została strategia SEO/SEM, która jest systematycznie realizowana zgodnie z założonymi celami i określonym budżetem.

https://monstertruckpoland.pl/

Strona firmowa | UX | SEO - Simply Signs NW

Firmowa strona internetowa z prezentacją usług dla dużego producenta podświetlanych szyldów i ekranów LED w Wielkiej Brytanii (NorthWest).

https://simplysigns-nw.co.uk/

Rozbudowana strona firmowa - Fabryka Wnętrz

Rozbudowana strona firmowa dla znanego projektanta wnętrz.

http://fabrykawnetrz.com.pl/

No reviews.