ISONET.PL

ISONET.PL

Joined on: 2017-10-19
Chojnice, Poland
Verified
SKILLS: allegroapicmscrmcsshtmlhtml5online shopphpportalrwdsearch optimizationseosqlweb applicationweb developmentweb sitexml

Jestem managerem w firmie ISONET. Dobranie właściwych rozwiązań oraz plan rozwoju to elementy, które często decydują o sukcesie projektu. Warto więc, wziąć pod uwagę doświadczenie i znajomość rynku internetowego.

Webia.pl

Strona z portfolio, cennikiem i szczegółowymi informacjami o zakresie oferty wykonywania responsywnych stron internetowych. Na stronie prezentacja rozwiązania CMS do zarządzania stroną. Intuicyjność zarządzania struktura strony i łatwość obsługi jest wartością dodaną w porównaniu do innych popularnych rozwiązań CMS.

https://www.webia.pl/

Pozycja.pl

Oferta oraz historie sukcesów, jakie realizowaliśmy wspólnie z klientami, promocji w internecie. Pozycjonowanie, AdWords i inne narzędzie do prowadzenia kampanii reklamowych w internecie. Dodatkowo możliwość nawiązania współpracy przy wprowadzaniu nowych firm na rynek polski oraz startupów.

https://www.pozycja.pl/

Google Street View

Realizacja to nasza oferta tworzenia wirtualnych spacerów w mapach Google Street View oraz funkcjonalne narzędzie to wyszukiwania i poznawania miejsc w Polsce za pomocą wirtualnych wycieczek.

https://www.streetview.pl/

No reviews.