Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Częstochowa, PL

On Useme since 29 November 2018

Business bag icon

Deals 14

SUCCESSFUL: 14

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Marketer, grafik i copywriter - to połączenie pozwala mi na sprawne poruszanie się w sieci, która stanowi kluczową rolę w szeroko pojętej sprzedaży e-commerce. Każdy z wymienionych aspektów to integralna część, która w dłuższej perspektywie gwarantuje powodzenie na rynku. Hobbistycznie pasjonatka dobrej kuchni i sportu - od dźwigania ciężarów po spontaniczne wypady górskie.

Moje doświadczenie zakłada chęć współpracy przy dodatkowych zleceniach w zakresie: - budowania wizerunku marki poprzez analizę celów i tworzenie planów marketingowych, - wdrażanie wspomnianych projektów "w życie" przy zastosowaniu niekonwencjonalnych i kreatywnych działań, - usprawnianie komunikacji z klientem poprzez kanały online (social media) jak i offline, - identyfikacja marki za pomocą treści graficznych jak i pisanych.

Narzędzia pracy: Corel Draw, Adobe Photoshop, InDesign, Lightroom.

Portfolio: https://tencontent.pl/

Skills

Advertising photography Article Blog Buzzmarketing Copywriting Designer Facebook Fanpage Graphic design Graphics Layout design Logo Online shop Printing Product description Retouch Service description Social media Text editing Vector graphics Web design Web site Woocommerce Wordpress

Portfolio

Portfolio item PORTFOLIO

Nice to me to. I am a freelance and graphic designer, you can say hello here!

Completed offers 1