Settle a deal with your client and get a reward. The offer ends in 30 days.
Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Katowice

On Useme since 26 September 2022

About me

Witaj! Jesteśmy dynamiczną firmą zajmującą się tworzeniem oprogramowania opartego na nowoczesnych technologiach takich jak Laravel, PHP, React, React Native, Docker, AWS Lambda, Vapor, Redis, MongoDB i PostgreSQL. Naszym głównym celem jest dostarczanie rozwiązań technologicznych, które przynoszą korzyści finansowe dla Twojego biznesu.

Jeżeli poszukujesz spersonalizowanego oprogramowania, które w pełni spełni założenia Twojej firmy, to zapraszam do kontaktu. Specjalizujemy się w tworzeniu rozwiązań zarówno dla sektora B2B, jak i B2C.

Dla branży B2B oferujemy systemy stworzone do automatyzacji, współpracy oraz SaaS-ów. Nasza propozycja rozpoczyna się od dogłębnej analizy aktualnych procesów Twoich docelowych klientów. Poznanie i przeanalizowanie dokładnych wymagań to kluczowy krok w odpowiedniej realizacji projektu.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Razem możemy wnieść Twoją firmę na wyższy poziom technologiczny i osiągnąć sukces na rynku.

Skills

Api Backend Cms Crm Css Databases Docker Domain name Frontend Html Html5 Javascript Laravel Mongodb Mysql Payment module Php Postgresql Web application Web development Web site

Portfolio

Aplikacja crowdfundingowa

Nasza firma miała zaszczyt współtworzyć innowacyjną aplikację crowdfundingową dla naszego klienta. Ta zaawansowana platforma umożliwia użytkownikom zbieranie funduszy na swoje projekty i pomysły, otwierając przed nimi szerokie możliwości realizacji.

Aplikacja do przekazywania i otrzymywania napiwków

Dzięki naszej aplikacji, klienci mają możliwość wyrażenia swojej wdzięczności za doskonałą obsługę, korzystając z prostego interfejsu, który umożliwia wybór kwoty napiwku i wybranie odpowiedniego pracownika obsługi.

Aplikacja z voucherami

Mieliśmy przyjemność współtworzyć innowacyjną aplikację z voucherami. Nasza zaawansowana platforma umożliwia użytkownikom łatwe i wygodne korzystanie z różnego rodzaju voucherów i promocji w jednym miejscu.

Aplikacja ogólnokrajowa do zamawiania cateringów

Ta innowacyjna platforma umożliwia klientom wygodne i szybkie składanie zamówień na usługi cateringowe za pośrednictwem Internetu. Użytkownicy mogą łatwo przeglądać menu, dostosowywać zamówienia do swoich preferencji, a także dokonywać płatności.

Integracja gazety internetowej do aplikacji mob.

Jako software house mieliśmy przyjemność współpracować przy integracji gazety internetowej do aplikacji mobilnej. Nasza zaawansowana platforma umożliwia użytkownikom dostęp do aktualnych wiadomości i artykułów z gazety.

Rozwiązania biznesowe dla dużego przedsiębiorstwa

Z klientem budowaliśmy od podstaw integracje z IdoSell wraz z Comarch. Nasza praca polegała na optymalizacji, oraz wdrażaniu nowych rozwiązań w sektorze e-commerce.