Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Kraków, PL

On Useme since 4 November 2021

Business bag icon

Deals 1

SUCCESSFUL: 1

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Witam, jestem absolwentem technikum informatycznego oraz kierunku Marketing i komunikacja rynkowa na Uczelni ekonomicznej w Krakowie gdzie otrzymałem tytuł licencjata. Od najmłodszych lat moją pasją jest piłka nożna, której poświęciłem ogrom czasu. Dzięki niej nauczyłem się zarówno brania na siebie odpowiedzialności jak również grania zespołowo. Od pięciu lat specjalizuje się w branży e-commerce, w której się spełniam. Mogę ze szczerym sercem stwierdzić, że praca ta stała się moją pasją. Jestem bardzo dobrze zorientowany z pracą na marketach Allegro, Cdiscount czy Real.de jednak Amazon, Empik czy emag to również platformy z którymi spędziłem dużo czasu. Badanie konkurencji, research produktów, tworzenie opisów oraz optymalizacja ich pod kątem SEO dla wyszukiwarek marketów a także wyszuki Google, promocja produktów, zarządzanie kampaniami ADS to tylko część z moich umiejętności. Od pewnego czasu spełniam się również w projektach graficznych, gdzie tworzę proste rendery produktów.

Skills

Allegro Api Buzzmarketing Dodawanie produktów Facebook Fanpage Online shop Prestashop Search optimization Shoper Woocommerce Wordpress

CV / Résumé

Apr 2021 - Now

Specjalista ds. ecommerce

Freelancing

Zarządzanie marketami, przygotowanie opisów i grafik, wystawianie ofert, kontakt z klientem, konfiguracja narzędzia baselinker, API Allegro, API Erli, API empik. Kontakt z firmami kurierskimi w celu negocjacji cen i warunków umowy, promowanie ofert.

Apr 2020 - Apr 2021

Specjalista ds. sprzedaży międzynarodowej

CSVK. sp z. o.o / AGDmaster

Zarządzanie sprzedażą na marketach Kafuland.de, eMAG.ro, Cdiscount, empik.com, erli.pl. Przygotowanie opisów oraz niezbędnych grafik do ofert. Obsługa modelu sprzedaży za równo FBM oraz FBC (Cdiscount) fulfillment, FBE (eMAG fulfillment).

Apr 2018 - Apr 2020

Specjalista ds. Marketingu i zarządzania sprzedażą

Lock-tel / Funny Case

Zarządzanie sprzedażą na Allegro, Amazon. Inicjowanie pomysłów marketingowych. Nawiązywanie współpracy i kontakt z dostawcami zamówień zagranicznych. Obsługa klienta, przygotowanie opisów do ofert oraz promowanie produktów.

Opinions

no avatar
Hardtec
on 2022-01-04
Wystawiona opinia
Bardzo dobry kontakt. Profesjonalne wykonanie ustalonych prac.