Hubert Wołoszyn

Hubert Wołoszyn

Joined on: 2018-09-24
Zabierzów Bocheński, Poland
Verified
SKILLS: copywriting

Dzień dobry. Posiadam 40 lat doświadczenia życiowego, ponad 20 zawodowego, z czego większość przy szeroko rozumianej Obsłudze Klienta i sprzedaży.

Od dobrych kilku zajmuję się między innymi tworzeniem opisów na potrzeby sklepów internetowych oraz materiałów na blogi, strony firmowe itp. Na koncie mam kilkanaście tysięcy opisów produktów i parę milionów popełnionych znaków, a z niektórymi Klientami współpracuję już od kilku lat, zajmując się np. nowymi produktami albo przygotowując cykliczne teksty. Mam czynną znajomość oprogramowania e-sklepów wieloletnie doświadczenie na Allegro.

Na koniec powinienem dodać, że jestem tani. Cóż, nie dodam, bo nie jestem. Usługi świadczę w ramach prowadzonej działalności gospodarczej, a nie jako fuchę w czasie pracy na etacie czy na zasadzie studenckiego "najtaniej, bo mam czas". Pobieram więc za nie standardowe wynagrodzenie, podobne w wysokości do tego, jakiego zażądają inni dobrzy freelancerzy. Nie jestem droższy niż średnia rynkowa. Nie jestem tańszy, chyba, że jestem. Zapytaj.

Sklep internetowy Pokój Rozkoszy

Stworzenie opisów unikalnych na bazie opisu ENG i/lub zdjęć produktu. Łącznie około 6500 opisów o długości ok. 1000zzs - około 80% oferty sklepu. Dla tego samego klienta materiał na blogi tematyczne.

https://pokojrozkoszy.pl/ download:

Hurtownia Eroplace

Przygotowanie opisów dla większości produktów w bazie sklepu (ok. 4 tysiące). Tłumaczenie swobodne ENG-PL.

https://eroplace.pl/ download:

No reviews.