Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Warszawa, PL

On Useme since 30 March 2020

Business bag icon

Deals 36

SUCCESSFUL: 36

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 2opinions

POSITIVE: 2

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

: zmiana identyfikacji wizualnej firmy jest trochę jak pierwsze spotkanie dwojga nieznajomych. najważniejsze jest pierwsze wrażenie - BOOM! - zacznijmy od logo, bo to ono jest twoją wizytówką. kiedy już pierwsze spojrzenie mamy za sobą i czuć chemię, powiedzmy coś o sobie - autoprezentacja, kilka informacji o tym co robisz, jaki jesteś - BANG! - tu koniecznie pokażmy całą otoczkę - wizytówki, typografia, druki. no cóż, kiedyś to się musi stać więc przejdźmy to drugiej bazy - KABOOM! - pokażmy się, odkryjmy i nie bójmy się siebie - ulotki, reklamy, broszury. a kiedy już znamy się na wylot i chcemy pokazać się światu jak para zakochanych nastolatków - SWEET? - powiedzmy o nas wszystkim - materiały social media, serwisy branżowe, cały internet.

: zdaję sobie sprawę że każdy z nas ma swój indywidualny sposób percepcji form reklamowych - nie zawsze, ziarno które rzucimy musi wykiełkować. gwarantuję pełne zaangażowanie - słucham, sugeruję, wdrażam. kiedy twoje założenia mi się podobają mówię o tym, kiedy się z nimi nie zgadzam jestem bezkompromisowy. summa summarum nie tworzę pod dyktando, muszę być pewny tego co robię, ponieważ każda, nawet najmniejsza forma jest również moją wizytówką.

: od ponad 15 lat pomagam moim klientom zmienić sposób postrzegania ich marki. ten czas pozwolił mi na wypracowanie własnego stylu, elastycznego podejścia do projektu i zasad procesu tworzenia zgodnych z dobrymi praktykami.

WWW: http://www.hoolturaldesign.pl

PORTFOLIO DO POBRANIA: http://hoolturaldesign.pl/wp-content/uploads/2021/04/hoolturaldesign-portfolio.pdf

FB: https://www.facebook.com/hoolturaldesign

Skills

Adobe illustrator Adobe indesign Adobe photoshop Banner Bussines card Corporate identity Design Dtp Graphics Illustrations Layout design Layout design Leaflets Logo Packaging design Photography Posters Pre-press Vector graphics Web design

Portfolio

Opinions

Ekologiczni
on 2021-01-21
Wystawiona opinia
Wszystko super, bardzo dobry kontakt i sprawna realizacja zgodnie z wytycznymi. Polecam!

Freelancer's reply

hooltural:design
Hooltural:design
on 2021-01-21
bardzo dziękuję:) również polecam współpracę. ludzie z wizją i pomysłem:)
Fabryki w Polsce
on 2020-12-22
Wystawiona opinia
Realizacja zgodnie z wymaganiami. Kreatywne podejście twórcy. Szybki czas realizacji

Freelancer's reply

hooltural:design
Hooltural:design
on 2021-01-21
polecam! super współpraca. wiarygodny zleceniodawca. ps: genialne realizacje (czasem zaglądam na kanał:) :)