Hereda.Studio

Hereda.Studio

Joined on: 2015-02-25
Sucha Beskidzka, Poland
Verified

Wiemy jak wykreować pozytywny wizerunek Twojej marki. Wybierając naszą ofertę, możesz liczyć na profesjonalizm, zaangażowanie i działania przynoszące konkretne korzyści. Świadczymy usługi reklamowe dla małych i średnich firm.

Specjalizujemy się w:

  • tworzeniu stron www i sklepów internetowych,
  • projektowaniu logo i identyfikacji wizualnej firm,
  • wykonywaniu projektów graficznych do internetu oraz do druku,
  • obsłudze profili social media oraz tworzeniu kampanii reklamowych.

Nasze mocne strony:

  • profesjonalna analiza rynku – dostosujemy nasze działania, do oczekiwań Twoich przyszłych klientów,
  • szybki kontakt, w dogodnej dla klienta formie,
  • kompleksowa obsługa – powiedz nam, jakie są Twoje oczekiwania, a my zajmiemy się resztą,
  • zaangażowanie, które pozwala na dostarczenie usług najwyższej jakości.

Realizacje: heredastudio.pl

Loga | Identyfikacje wizualne

Logo pojawia się we wszystkich działaniach promocyjnych firmy. Wzbudza pozytywne skojarzenia z marką, zapada w pamięć i wyróżnia na tle konkurencji. Wybierając naszą agencję, możesz być pewny, że projekt loga będzie unikatowy. Bazujemy wyłącznie na własnych pomysłach i doświadczeniu. Umiejętność twórczego myślenia sprawia, że żadna branża nie stanowi dla nas wyzwania.

https://heredastudio.pl/loga-identyfikacje-wizualne/

Strony www | Sklepy internetowe

Strona internetowa to niezbędny element promocji Twojej firmy. Intuicyjna witryna pozwala na szybkie pozyskanie nowych klientów. Połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością wzbudza zaufanie do marki. W Hereda.Studio tworzymy strony www, które są dostosowane do oczekiwań użytkownika. Posiadanie sklepu internetowego to powszechne i wygodne rozwiązanie, które pomaga firmom znacząco zwiększyć sprzedaż i rozszerzyć działalność. Dzięki nam zyskasz rozwiązanie łatwe w obsłudze zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich klientów. Zaprezentujemy Twoją ofertę w sposób zachęcający do zakupu i stworzymy sklep internetowy, który będzie na siebie zarabiał.

https://heredastudio.pl/strony-www/

Projekty graficzne | DTP

Drukowane materiały reklamowe to często podstawa promocji firmy. Aby ich stosowanie przełożyło się na zyski, muszą być oryginalne i trafiać w gust pożądanej grupy odbiorców. Podczas projektowania materiałów promocyjnych staramy się przewidzieć potrzeby Twoich potencjalnych klientów i wzbudzić ich zainteresowanie. Mamy za sobą szereg projektów dla firm z różnych branż, dlatego możesz liczyć na nasze doświadczenie i profesjonalizm.

https://heredastudio.pl/projekty-graficzne-dtp/

Social media

Starasz się aktywnie uczestniczyć w życiu internetowej społeczności? Mimo Twoich starań wciąż nie uzyskujesz wymarzonych efektów? Pozwól nam poprowadzić Twoje profile na fb i instagramie, a dowiesz się jaki potencjał sprzedażowy drzemie w odpowiednim kontakcie z klientem. Zaplanujemy strategię dodawania postów, stworzymy przyciągające uwagę grafiki i zadbamy o interaktywność. Częsta aktywność w mediach społecznościowych pozwoli Ci utrzymać dobre relacje z dotychczasowymi klientami i pozyskać grono nowych odbiorców.

https://heredastudio.pl/social-media-e-commerce/

No reviews.