Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Częstochowa, PL

On Useme since 14 September 2017

Business bag icon

Deals 11

SUCCESSFUL: 11

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 2

POSITIVE: 2

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

W IT od 2005 roku, e-commerce od 2015 roku, SEO od 2019 roku.

Zapraszam do współpracy przy tworzeniu stron internetowych. Posiadam doświadczenie przy framework'u Laravel oraz ogólnie PHP. Ponadto wszystkie popularne CMS, m.in. WordPress. Zajmuję się tym od 2012 roku.

Posiadam duże doświadczenie w branży e-commerce, czyli sklepy internetowe, portale aukcyjne, marketplace. Wyróżniam się rzetelną pracą i fachową pomocą jeżeli chodzi o marketing, reklamę, zarządzanie produktem / marką i strategią SEO dla sklepów internetowych. Zachęcam do kontaktu.

Zapraszam też do współpracy przy skrypcie forumowym phpBB - modyfikacja, instalacja, przenoszenie, migracja, zarządzanie. Tematem silników forum zajmuję się od 2008 roku.

Skills

Allegro C# Cms Coding Copywriting Css Dodawanie produktów E-commerce E-marketing Fanpage Frontend Html Html5 Laravel .NET Online shop Php Product description Rwd Seo Slicing psd Social media Web application Web development Website administration Wordpress

Portfolio

Portfolio item fonex.com.pl

Strona internetowa - wizytówka - jednej z czołowych firm branży security. Wykonana przy użyciu najnowszych technologii i zoptymalizowana pod kątem prędkości działania oraz zasad SEO.

Curling League Online

Forum internetowe społeczności grającej online w curling. Wsparciem technicznym zajmuję się od 3 lat. W tym czasie wymieniana była templatka forum i dostosowywana pod tematykę witryny, a także migracja i wszelkie aktualizacje skryptu.

blazejhap.pl

Własna strona internetowa - podstawowa.

Opinions

ViewPro s.c.
ViewPro s.c.
on 2018-02-20
Wystawiona opinia
Świetna robota.

Freelancer's reply

no avatar
Hapek_IT_SEO_e-commerce
on 2019-02-24
Jak zawsze, bezproblemowa współpraca z tym zleceniodawcą. Polecam!
ViewPro s.c.
ViewPro s.c.
on 2017-12-20
Wystawiona opinia
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecam.

Freelancer's reply

no avatar
Hapek_IT_SEO_e-commerce
on 2018-03-15
Zleceniodawca z najwyższej półki. Profesjonalnie i ze spokojem podchodzi do zleceniobiorcy, warto podjąć współpracę z firmą ViewPro!

Completed offers 1

  • Witam, Prowadzę obecnie sklep pod adresem ViewPro.pl i od pewnego czasu nie mogę znaleźć chwili na uzupełnianie "półek" sklepowych. Cały serwis oparty jest o WordPressa z dodatkiem WooCommerce i prowadzony jest w dwóch językach (polski, angielski). Branża jaką prowadzimy to fotografia i wszystko to, co dzieję się dookoła niej. Dodatkowo wykorzystujemy serwis BaseLinker do publikowania treści na Allegro i Ebay, tak więc wprowadzone treści i zdjęcia będą musiały być zoptymalizowane pod tym kątem. Wśród produktów można znaleźć: - coś co mamy od innych dostawców np. drukarki firmy Citizen - nasze produkty np. fotobudki - nasze usługi np. wypożyczenie drukarki Poszukuję osoby, która będzie wprowadzała produkty samodzielnie na podstawie podanego modelu np. aparat Canon 1200D. Oczekuję, że ktoś znajdzie opis i grafikę w Internecie, odpowiednio zmodyfikuje i opublikuje w dwóch językach. Jeżeli będzie to nasz produkt lub usługa to będę podsyłał grafikę i treści osobiście. Być może trzeba będzie dopasować grafikę. Wszystkie wprowadzane produkty muszą mieć na zielono wskaźniki Yoast SEO. Oczekuję na oferty cenowe za wprowadzenie jednego produktu z podziałem na produkt od innych dostawców, gdzie trzeba popracować trochę nad tekstem oraz na nasz produkt lub usługę, gdzie dostarczamy tekst. Na dziś mam około 50 produktów do zmodyfikowania i wprowadzenia. Chciałbym się rozliczać co 10 wprowadzonych i zaakceptowanych produktów.