Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Stargard, PL

On Useme since 17 January 2018

Business bag icon

Deals 17

SUCCESSFUL: 17

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Dzień dobry! ☼

Szukasz prostej, ale ładnej i spójnej strony www? A może chcesz stworzyć nową ulotkę dla swojej firmy? Dobrze się składa, bo akurat w tym mogę Ci pomóc!

Pomagam małym firmom, jak i pojedynczym klientom w wykreowaniu swojego pięknego miejsca w sieci. Pomogę Ci stworzyć własną stronę www. Nowoczesna i rozbudowana, a może elegancka, z blogiem? To już zależy od Ciebie! Oprócz tego z przyjemnością stworzę dla Ciebie logo, projekt ulotki czy broszury albo... Zajmę się administracją w Twojej firmie! Widzisz, jakie to wygodne? Wystarczy, że napiszesz do mnie i opiszesz, czego potrzebujesz i z jakich usług chcesz skorzystać i... Działamy!

→ Ty masz czas na wypicie kawki, a ja... Zajmę się Twoim miejscem w sieci!

Jeśli zdecydujesz się na moje usługi zyskasz:

✎usługi dotrzymywane w terminie, ✎ jasne zasady o Naszej współpracy, ✎ miły kontakt, bez żadnego ściemniania! Sama lubię, gdy współpraca przebiega miło i sympatycznie... Po co sobie życie utrudniać? :) ✎ rabaty, przy większym wyborze usług, ✎ wsparcie, w pierwszych dniach uruchomienia strony albo wdrożenia w życie projektów graficznych, ✎ feedback na czas, przy usługach administracyjnych.

Zapraszam do kontaktu ツ

Skills

Adobe illustrator Adobe photoshop Allegro Blog Corporate identity Editing Graphics Illustrations Layout design Logo Online lessons Pre-press Social media Website administration Wordpress

Portfolio