Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Zabrze

On Useme since 13 December 2020

Business bag icon

Deals 1

SUCCESSFUL: 1

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Jako wirtualna asystentka zdalnie wspieram przedsiębiorców w ich codziennych zadaniach. Jestem osobą techniczną z pasją do planowania. W pracy wykorzystuje swoje doświadczenie z zakresu administracji, obsługi klienta oraz marketingu. W zespole ważna jest dla mnie przede wszystkim sprawna komunikacja. Kieruję się zasadą, że dobry plan i organizacja leżą u podstaw efektywnej pracy.

Na co dzień pracuję w środowiskach takich jak: Asana, Canva, Excel, Facebook Business Suite, G-Suite, MailerLite, Wordpress, WPidea.

Jednym z wielu zadań, które wykonuję jako wirtualna asystentka dla moich klientów jest tworzenie oraz administrowanie stronami na Wordpress. Nanoszę poprawki i zmiany, stawiam dla klientów strony od zera. Opiekuję się również firmowymi social media w zakresie m. in. przygotowania oraz publikacji postów, prowadzeniu i moderowaniu grup, a także odpowiadaniu na zapytania, komentarze, wiadomości itd. Przygotowuję i ustawiam wysyłkę newsletterów w MailerLite. Lubię wprowadzać usprawnienia w pracy i ją automatyzować. Sprawnie przeprowadzam researche, tworzę bazy danych, pomagam przy rekrutacjach, sporządzam transkrypcje.

Sprawna organizacja i terminowość to dla mnie priorytety w działaniach. Przypilnuję kalendarza prac, wyślę przypomnienie, zadbam o terminowe wykonanie zleceń. Będę trzymać rękę na pulsie tak, żeby wszystkie terminy były dopięte na ostatni guzik, a to wszystko z przyjemnością, ponieważ wszelka koordynacja i planowanie to moja pasja. Szukam rozwiązań na własną rękę. Jak już wcześniej wspomniałam, jestem osobą techniczną, dlatego mogę szybko nauczyć się nowego oprogramowania.

Skills

Bussines card Canva Customer service Data analysis Databases Dodawanie produktów Excel Leaflets Mailing Social media Transcription of recordin Virtual office