Settle a deal with your client and get a reward. The offer ends in 30 days.
Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Stalowa Wola, PL

On Useme since 1 August 2018

Business bag icon

Deals 7

SUCCESSFUL: 6

DISPUTED: 0

FAILED: 1

Chat icon

Opinions 4

POSITIVE: 3

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 1

About me

Związany z programowaniem komercyjnym od 2002 roku.

Technologie :

Front end Java Script ( ES6+ ), TS , RWD, PWA, ReactJS, Bootstrap, Materialize, SASS

Back end JavaScript/NodeJS (Fastify, Express, Hapi, NestJS, NextJS ), Python ( Tornado, Flask ), Type Script, PHP

Skills

Android Api Backend C++ Cms Coding Crm Css Databases DevOps Django Domain name Electron Frontend Games General applications Html Html5 Javascript Layout design LESS Linux Mac OS Mobile applications Mysql NodeJS Online shop Payment module Perl Php Plsql Postgresql Prestashop PWA Python React Rwd SASS Scrum Server Service Slicing html Sql User experience design Vue Web application Web development Web site Wordpress Xml

Portfolio

System eKiosku z wyszukiwarką produktów dla CASTO

Oprogramowanie eKiosku którego główną funkcjonalnością jest wyszukiwanie produktu i wyświetlanie trasy z możliwością jej wydruku.

Technologie : PHP, JavaScript, MSSQL, MySQL, ODBC

Współpraca nad systemem reklamowym w Metrze Warsza

System kontroli content-u reklamowego wyświetlanego w metrze warszawskim.

Główna funkcjonalność systemu :

zarządzanie kontentem dostarczonym przez klientów zaradzanie czasem wyświetlania w zależności od ruchu metra ( integracja z systemem...

Portfolio item RET-POL System zamówień i integracja

System ofertowy dla instalatorów zintegrowany z systemem Subiekt.

Opis systemu : https://www.rettpol.com.pl/o-firmie/aktualnosci/nowe-narzedzie-dla-instalatorow-system-ofertowy

Podgląd : https://sklep.rettpol.com.pl/

Technologie...

MyExcel

System kursu internetowego przeznaczony do nauki pakietu MS Office ( Excel ) posiadających taką funkcjonalność jak :

- lekcje z nadzorem czasu i trybu nauki - biblioteka funkcji + video - biblioteka tricków Excel + video - Skróty...

Współpraca nad systemem DEKORATOR dla Castorama Rz

System projektowania, aktualizacji i druku cen i plakatów ofertowych.

Technologie: PHP, JavaScript, MSSQL, MySQL, ODBC

Współpraca z G2A

Realizowanie zadań dla systemu marketplace oraz tworzenie systemu zabezpieczeń wewnętrznych aplikacji.

Technologie:

NODEJS, Java Script, Python, ReactJS, MongoDB, Redis, H5

Portfolio item Cointelligence

Zaprojektowanie i stworzenie aplikacji backend - owej pobierającej, analizującej i przetwarzającej dane z od zewnętrznych dostawców, które następnie zostają wyświetlane w wymaganej postaci. API do obsługi funkcji frontend - owych.

Opinions

neopak
Neopak
on 2021-05-11
Wystawiona opinia
Miałem przyjemność współpracować z Panem Bogusławem i muszę przyznać , że była to wzorowa współpraca pod każdym względem. Jestem pod wrażeniem umiejętności Pana Bogusława. Problem został rozwiązany błyskawicznie a wcześniej kilku innych informatyków nie poradziło sobie. Pełen profesjonalizm i znakomity kontakt. Gorąco polecam!
Lowiczak
Lowiczak
on 2021-03-26
Wystawiona opinia
Profesjonalne podejście do tematu, o taką pomoc mi chodziło.
no avatar
Cezary_p
on 2021-02-16
Wystawiona opinia
Zbywał mnie, zbywał w końcu nie wykonał zadania.
no avatar
Marcin Woszczyk
on 2019-11-21
Wystawiona opinia
Wszystko jak najbardziej w porządku. Bardzo szybka reakcja . Świetny i szybki kontakt. Duża wiedza w temacie. Polecam.

Completed offers 4

  • Opcja w formularzu kontakowym, która sama po wpisanym kodzie pocztowym lub nazwie miejscowości, sama wyśle zapytanie do punktów znajdujących się w bazie danych znajdujących się naprzykład w promieniu 30 km od miejsca zapytania. W bazie danych ok 1500 adresów.
  • Na początku posłużę się przykładem, który dobrze unaoczni o co chodzi: https://recordit.co/RkddW8FpQn W pierwszej odsłonie widać stronę oferenta, na której wystawiony jest przedmiot. Po kliknięciu w przycisk, użytkownik przenoszony jest na nową stronę, na której kalkulator wylicza finansowanie dla tego produktu. Pobierana jest nazwa produktu ze strony źródłowej, cena (może być ukryta na stronie oferenta) wraz z VATem. Użytkownik może sobie ustawić parametry finansowe i kliknąć Dalej by przejść już do formularza, który wszystkie te dane zgromadzi raz jeszcze i poprosi o podanie dodatkowych informacji, które będzie można przesłać przyciskiem Wyślij do firmy finansującej. Chodzi o to by dla różnego typu sklepów Shoper, ClickShop, Sklepicom, Prestashop, IAI-Shop, Redcart, Magento, Selly, Shopgold, OsCommerce, sStore, cStore, KQS Store, Sky-Shop, Ceneo, Allegro a także sklepów autorskich mieć przygotowany kod (ów przycisk), który każdy właściciel takiego sklepu będzie mógł wkleić w prosty sposób na swojej stronie pod każdym produktem. Taki przycisk kierowałby do naszej strony, pobierając przy tym nazwę produktu, jego cenę (a jeśli cena jest ukryta lub nie jest podawana na stronie oferenta to mógłby on sam wpisać ukrytą ceną w kod przycisku by zaciągała się do obliczeń kalkulatora), ewentualnie inne parametry dodatkowe. Na naszej stronie, tak jak na powyższym przykładzie , kalkulator obliczałby cenę/raty i po kliknięciu w Dalej przenosiłoby użytkownika do formularza, który po uzupełnieniu dodatkowych informacji wysyłałby się do nas po kliknięciu przycisku Wyślij.
  • Chodzi o refaktoryzację kodu około 600 linii, kod nadal się pisze więc może być nico więcej. Wyspecjalizowałem się w backendzie PHP - Symfony, od około miesiąca piszę gierkę w HTML5 korzystam z popularnego frameworka VanillaJS. Przydał by mi się guru od frameworka VanillaJS, proszę o potwierdzenie posiadanej wiedzy np na profilu github. Napisałem klasę do pokazywania mapy świata z obsługą drag@drop i zaciąganiem na bieżąco kolejnych sektorów mapy z backendu. Pisze dwoma stylami 1. class testObj { oraz 2. testObj = (function () { Obsługa mapy świata jest w stylu nr 2.
  • Witam, zlecę wprowadzenie ustawień w rekordach dns, ustawieniach mictosoft exchange czy też w usunieciu domeny ze Spam Black list Dotyczy to domeny neopak.pl 2 tygodnie temu mieliśmy atak spoofingowy i od tej pory maile czesc maili nie dochodzi do klientów W załączniku bledy jakie otrzymujemy zwrotne oraz zrzut ekranu pokazujacy ze jestesmy na jakies czarnej liscie Cos probowalismy ustawiać w dnsach domeny oraz na Microsoft Office ale dalej jest problem