Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Wrocław, PL

On Useme since 24 January 2016

Business bag icon

Deals 14

SUCCESSFUL: 12

DISPUTED: 0

FAILED: 2

About me

Praca grafika przez ostatnie 15 lat lat nauczyła mnie , że bez względu nad czym pracujesz, każdy projekt jest inny i unikatowy na swój sposób. Klienci, odbiorcy i projekt tworzą zależność pomiędzy użytkownikiem a marką. Jako grafik, cieszę się z tego iż mogę wpływać na te właśnie zależności moimi umiejętnościami i pomysłami z zakresu grafiki i animacji, estetycznej przejrzystości i zrozumienia zasad marketingu.

Podczas projektowania grafik dla różnych firm dowiedziałem się, że nie istnieje jedno uniwersalne rozwiązanie. Nauczyłem się równoważyć moje kreatywne pomysły z gustami wielu środowisk, grup czy też narodowości. Moja rola jako freelancer’a objęła wiele obszarów: fotografie oraz obróbkę zdjęć do reklam, branding korporacyjny, identyfikację firmową, projekty logo, broszur, katalogów oraz innych materiałów drukowanych wedle briefu. Projektowałem dla dużych jak i małych firm. Każde doświadczenie, projekt większy bądź mniejszy, pomógł mi się rozwijać jako grafik i jako osoba.

Powielanie popularnych rozwiązań nie zawsze jest drogą do celu. Mimo to, słysząc tętent kopyt, czasem trzeba pomyśleć o koniu, zanim pomyśli się o zebrze. Dbam o odpowiednią równowagę – tam, gdzie wystarczą sprawdzone rozwiązania, dopasuje je do każdego stylu. A tam, gdzie trzeba wynaleźć nowe, robię to. Z kapelusza wyciągne królika, a po nim aligatora, jeśli jest taka potrzeba. Mam w tej dziedzinie duże doświadczenie. Łączę wszystkie potrzebne środki przekazu, żeby pomóc światu odkryć, kim jesteście. Nie boje się żadnej branży. To wasi konkurenci powinni się mnie bać.

Tak, to ja - perfekcyjne połączenie człowieka i maszyny- 100% Grafik.

Skills

3d Adobe photoshop Advertisement Animation Branding Bussines card Corporate identity Design Drawing Graphics Illustrations Infographics Labels Leaflets Logo Motion graphics Overprint Posters Printing Sketch Templates Web design Web site