Freelancer profile

Deals

Successful: 0
Disputed: 0
Failed: 0

About me

Dzień dobry!

Mam na imię Emilia. Jestem studentką ekonomii. Interesuje się dietetyką, psychologią oraz inwestowaniem, a moją ogromną pasją jest gotowanie.

Ukończyłam kurs tradingu oraz szkolenie dotyczące oceny projektów biznesowych (z uwzględnieniem tworzenia biznesplanu). Biegle obsługuję komputer (w tym pakiet MS Office) i szybko uczę się obsługi nowych programów, portali czy aplikacji.

Jestem osobą kreatywną i ciekawą świata, a zarazem dokładną i rzetelną. Uważam, że dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu tych cech efekty mojej pracy mogą być interesujące i estetyczne. Rozumiem potrzebę poprawek i zmian. Nie stanowią one dla mnie problemu, a wręcz są szansą do nauki i poprawy umiejętności. Powierzone obowiązki wypełniam w założonym terminie, ponieważ szanuję czas innych. Przy realizacji zlecenia zadbam o najdrobniejsze szczegóły, tak aby praca wyglądała oryginalnie i profesjonalnie.

Jeżeli stwierdzisz, że mogę pomóc Tobie w osiągnięciu oczekiwanych efektów, zapraszam do kontaktu.

Dziękuję za poświęcony czas.

Pozdrawiam,

Emilia :)

Skills

Article Copywriting Data analysis Databases Graphics Posters Product description Text editing

Portfolio

Bezpieczeństwo pracy w obszarach wiejskich - prezentacja multimedialna (materiały edukacyjne) Bezpieczeństwo_pracy_w_obszarach_wiejskich.pdf

Prezentacja odnosi się do tematyki bezpieczeństwa pracy w obszarach wiejskich. Poruszone zostały w niej następujące kwestie: regulacje prawne dotyczące pracy w rolnictwie, zagrożenia występujące przy pracy w rolnictwie, choroby zawodowe oraz wypadki przy pracy rolniczej, a także działania zapobiegające wypadkom przy pracy i rolniczym chorobom zawodowym.

Strategie inwestycyjne - prezentacja multimedialna (materiały eduakcyjne) Strategie_inwestycyjne.pdf

W prezentacji poruszona została tematyka strategii inwestycyjnych. Zostały w niej omówione przyczyny opracowywania strategii inwestycyjnych, istota i znaczenie strategii, rodzaje strategii inwestycyjnych oraz czynniki wpływające na wybór odpowiedniej strategii.

Multinational businesses - artykuł Multinational_businesses.pdf
Company's conditions (Examples of working conidtions) - artykuł COMPANYS_CONDITIONS.pdf