e300.pl

e300.pl

Joined on: 2016-07-11
Gdynia, Poland
Verified
SKILLS: agile developmentandroidapibackendbannerblogbussines cardc c#c++cakePHPcmscodingcopywritingcorporate identitycrmcssdatabasesdomain namedrupalfrontendgamesgraphicshtmlhtml5iOSjavajavascriptjoomlalayout designleafletslinuxmac OSmagentomobile applicationsmysql.NETonline shoppayment moduleperlphpportalpostgresqlpre-presspre-sell textprestashoppythonrubyrwdscrumsearch optimizationseoserverserviceshoperslicing htmlslicing psdsocial mediasqltemplatestypographyuser experiencevector graphicsweb applicationweb designweb developmentweb sitewindowswindows phonewoocommercewordpressxmlzend

Jako E300 zajmujemy się szeroko rozumianym zastosowaniem Internetu w biznesie. Tworzymy i modyfikujemy portale internetowe, kreujemy wizerunek firm w sieci, prowadzimy outsourcing internetowy i wiele innych. Zachęcamy do przejrzenia działu Oferta i zapoznania się z całym kompleksem naszych usług.

To co nas określa i wyróżnia to nasze podejście do Klientów. Wychodzimy z założenia, że podczas współpracy najważniejszy jest Państwa komfort i poczucie bezpieczeństwa. W tym dzikim żywiole, jakim jest Internet, niestety nazbyt często zapomina się o tak podstawowych wartościach jak rzetelność, profesjonalizm czy zwykła, ludzka uczciwość.

Portfolio dostępne na e300.pl

http://e300.pl/ download:

No reviews.