Settle a deal with your client and get a reward. The offer ends in 30 days.
Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Kraków, PL

On Useme since 3 November 2020

Business bag icon

Deals 92

SUCCESSFUL: 92

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 6

POSITIVE: 6

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Ten profil została przeniesiony. Aktualny jest dostępny pod nazwą e-service

Kliknij w link do nowego profilu

Skills

Article Blog Copywriting Data analysis Databases Editing English General applications German Pre-sell text Product description Sector Seo Service Service description Specialized Text editing Translation Typing Web site Wordpress

Portfolio

Opinions

no avatar
Anna S
on 2023-03-10
Wystawiona opinia
Gdybym mogła dać większa opinię niż pozytywna, to bez wachania bym to zrobiła! Współpraca z Panią Magdaleną to czysta przyjemność. Bardzo otwarta i komunikatywna osoba z jakże profesjonalnym i rzetelnym podejściem do pracy jak i klienta. Jestem bardzo zadowolona z efektów Pani pracy. Polecam wszystkim!! Osobiście na pewno utrzymam stały kontakt, bo warto współpracować długofalowo z taką osobą jak Pani Magdalena! Zlecenie na MEDAL! :)

Freelancer's reply

e-service (2020-22)
E-service (2020-22)
on 2023-03-10
Bardzo dziękuję za tak pozytywny odbiór i polecam się na przyszłość :)
no avatar
SomethingGreenOnline
on 2023-02-10
Wystawiona opinia
Świetna współpraca z dobrą komunikacją. Bardzo dziękuję!!

Freelancer's reply

e-service (2020-22)
E-service (2020-22)
on 2023-02-11
Dziękuję :)
no avatar
Miloszwagnerpl
on 2023-01-24
Wystawiona opinia
Profesjonalnie i szybko zgodnie z ustaleniami. Polecam jak najbardziej.

Freelancer's reply

e-service (2020-22)
E-service (2020-22)
on 2023-01-24
Dziękuje bardzo :)
no avatar
Nataliawwa
on 2022-12-22
Wystawiona opinia

Freelancer's reply

e-service (2020-22)
E-service (2020-22)
on 2022-12-22
Dziękuję za pozytywną ocenę :)
no avatar
Zarii
on 2022-11-18
Wystawiona opinia
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, świetny kontakt. Masa pytań przed realizacją pozwoliła zaoszczędzić dodatkowych nerwów i poprawek, co za tym idzie - również i czas. Serdecznie polecam! dziękuję ślicznie za współpracę! :)

Freelancer's reply

e-service (2020-22)
E-service (2020-22)
on 2022-12-22
Dziękuję za pozytywny komentarz i ciekawe zlecenie :)
ABC_Teksty
ABC_Teksty
on 2022-09-17
Wystawiona opinia
Bardzo polecam! Dobre jakościowo teksty, zgodnie z oczekiwaniami i umową! :)

Freelancer's reply

e-service (2020-22)
E-service (2020-22)
on 2022-09-17
Bardzo dziękuję za pozytywną opinię i dobry kontakt. Pozdrawiam

Completed offers 10

  • I will order a search for contact information on the indicated website addresses. You need to go to the indicated website, search for contact information and company details and complete in Google document. The structure of the site 90% always the same. The database of web addresses will be provided by us. Work on Google documents. There are approx. 1,000 records.
  • Zlecę zweryfikowanie bazy danych sklepów internetowych pod kątem konkretnie spisanych wytycznych (profil produktu, rodzaj firmy itp). Zlecenie obejmuje na początku weryfikację 1000-1500 rekordów.
  • Zlecę zbudowanie bazy z 50 przepisami na pasztety i konserwy. Mam dokładne nazwy tego co mnie interesuje kwestia znalezienia ich w internecie i spisania składników oraz wykonania w kilku pkt. Informacje i szablon to wypełniania w załączniku
  • Zlecę zebranie bazy emaili do salonów samochodowych w Warszawie.
  • Proszę o zgłoszenia tylko osoby które mogą rozpocząć działania od zaraz. Zadania: - wprowadzanie danych do systemów, - tworzenie formularzy, instrukcji, procedur, - transkrypcja nagrań. Komunikacja: - Trello - WhatsApp Proszę o zawarcie informacji dotyczącej dostępności (ile godzin, jakie dni oraz w jakich godzinach) oraz oczekiwanego wynagrodzenia za 40 godzin pracy.
  • Teksty na bloga, biorę także pod uwagę możliwość parafrazowania dostępnych w internecie artykułów - oczywiście całość musi być składna i logiczna. Tematyka około warsztatowa - od wyposażenia warsztatu, poprzez organizację/optymalizacje pracy w warsztacie, itp Poproszę o ofertę za 1000zzs
  • Szukam osoby która wykona dla nas w excelu bazę adresową Działu Promocji dla wszystkich Gmin i Powiatów w województwie dolnośląskim. Baza ma zawierać nazwę Gminy / Powiatu, ulicę, miasto, kod oraz numer telefonu i osobę kontaktową do działu Promocji (jeśli podana). Wszystkie dane są dostępne na stronach Gmin i Powiatów lub na stronach BIP. Możliwe rozwinięcie współpracy o kolejne województwa oraz inne instytucje jak Ośrodki Kultury i Sportu, Szpitale itp.
  • Poszukujemy osoby, która dostarczy nam łącznie ponad 20/30 PROSTYCH PRZEPISÓW, których koszt będzie do określonej kwoty.
  • Zlecenie polega na wygenerowaniu 1000 tekstów poprzez narzędzie ChatGPT i ich opublikowanie na Wordpressie w ciągu jednego miesiąca. Wygenerowane teksty należy skopiować z ChatGPT do Wordpressa i poprawić formatowanie w edytorze wizualnym: - oznaczyć śródtytuły jako nagłówek h2, h3, - usunąć zbędne entery, - czasami usunąć zbędne wyrażenia typu "wstęp:", spis treści Później trzeba dobrać jedno zdjęcie z darmowej bazy, przypisać do jednej kategorii i opublikować na stronie. Wykonawca zlecenia otrzyma szczegółowe instrukcje i gotowe prompty do ChatGPT. Nie trzeba nic wymyślać samemu. Składając ofertę do tego zlecenia proszę wpisać końcową kwotę za całe 1000 tekstów. Aby to zrobić najprościej jest wycenić swoją godzinę pracy. Średnio wygenerowanie i opublikowanie jednego tekstu zajmuje od 3 do 5 minut. W ciągu 7-8 godzin pracy dziennie jest się w stanie wygenerować i opublikować 100 tekstów, czyli 1000 tekstów można wykonać np w ciągu 10 dni.
  • Witam szukam kogoś do napisania regulaminów do strony. 1. Regulamin na rynek polski (pokaze strony konkurencji i tam mozna sie wzorowac roznymi punktami chyba). 2. Regulamin na rynek zagraniczny (ale napisany w jezyku polskim, tlumacz potem przetlumaczy. Tez pokaze zagraniczne strony konkurencji i mozna podpatrzec jak to wyglada). Zalezy mi na szybkiej realizacji, czyli jakos w piatek sobota 10-11.02.23 zeby byly juz napisane.