Dymitr Saniukiewicz

Dymitr Saniukiewicz

Joined on: 2017-05-09
Warszawa, Poland
Verified
SKILLS: articleblogbuzzmarketingcmscopywritingdodawanie produktóweditingfanpageonline shopportalpre-sell textprestashopproduct descriptionrussiansectorseoserviceservice descriptionsocial mediaspecializedtemplatestext editingtranslationvirtual officeweb sitewoocommercewordpress

WEB / SEO / SEM

Witam serdecznie,

jestem webmasterem oraz zawodowo zajmuje się SEO i SEM.

Państwa zlecenie z przyjemnością wykonam w krótkim terminie. Cena do ustalenia - ustalana na podstawie dokładnej analizy Państwa potrzeb i wymagań.

Na życzenie wraz z wykonanym zleceniem przeszkolę z zakresu obsługi strony/sklepu internetowego (Wordpress, Woocommerce) oraz przekażę niezbędne informacje dot. optymalizacji i pozycjonowania (SEO) .

Szkolenia inne: Google Adwords, Google analytics, praktyczny e-marketing.

Na życzenie wystawiam fakturę VAT (po opłaceniu faktury pro forma).

Załączam moje dane kontaktowe oraz w razie pytań pozostaję do dyspozycji.

Dymitr Saniukiewicz | E-mail: s.dmitrij88@gmail.com

https://webzona.net/

download:

Tłumaczenia

Witam serdecznie,

jestem tłumaczem z 12-letnim udokumentowanym doświadczeniem translatorskim. Liczne referencje. Gwarantuję PROFESJONALNE TŁUMACZENIA W KONKURENCYJNEJ CENIE, wykonane w krótkim terminie. Dowolne rozliczenie w tym Faktura VAT. Lokalizacja i zachowanie ustawień pliku źródłowego wliczone w cenę.

Szczegóły: www.bt.luck24h.com

Załączam moje dane kontaktowe oraz w razie pytań pozostaję do dyspozycji. Z wyrazami szacunku Dymitr Saniukiewicz | E-mail: s.dmitrij88@gmail.com

download:

download:

No reviews.