Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Lublin, PL

On Useme since 7 January 2021

Business bag icon

Deals 22

SUCCESSFUL: 22

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Mam kilkuletnie doświadczenie w zawodowym pisaniu. Zajmuję się szeroko rozumianym marketingiem internetowym oraz copywritingiem. Ponadto oferuje pisanie tekstów na podstawie zasad SEO. Jakość moich tekstów ma dla mnie najważniejszą wartość, wszystkie są oparte o rzetelny i dokładny research. Decydując się na współpracę ze mną, możesz mieć pewność, że wykonam zlecenie terminowo. Teksty wychodzące spod mojej ręki są nie tylko poprawne stylistycznie, gramatycznie i ortograficznie, są również przyciągające uwagę.

Skills

Article Blog Buzzmarketing Copywriting Customer service Editing E-marketing English Facebook Fanpage Online lessons Pozyskiwanie klientów Product description Sales Seo Service description Social media Text editing Translation

Portfolio

Opinions

no avatar
GOODIES Robert Menkała
on 2021-03-11
Wystawiona opinia
Polecam

Completed offers 8

  • Przepisywanie własnymi słowami gotowych materiałów prasowych. Zlecenie stałe. Ma być wykonywane w miarę doraźnie. Teksty od 2 to 3,5 tys. znaków. Szukamy najlepiej studentów polonistyki. Wybierzemy ofertę najbardziej korzystną cenowo. Proszę o wycenę jednego tekstu. Materiałów zleconych może być od kilkunastu do kilkudziesięciu miesięcznie.
  • Szukamy osoby, która jak najszybciej napisze 6 tekstów w tematyce HR i zarządzania zasobami ludzkimi. Proponowane tematy to: - Jak motywować pracowników? - Stres cyfrowy o jego wpływ na produktywność - Jakie funkcje w organizacji pełni ocena kompetencji pracowników - Reskilling i upskilling - współczesne podejście do rozwoju pracowników - Wyzwania w branży automotive związane z kwalifikacjami pracowników - Które kompetencje są kluczowe w branży FMCG Każdy tekst powinien zawierać +/- 5000 znaków.
  • Hello, I am commissioning to write short opinion texts for products related to packaging The minimum number of characters: 250-300, the description must have keywords, phrases referring to the product The order concerns 100 product descriptions Possible permanent cooperation
  • Treść na podstronę. 2k znaków. Poproszę o oferty z wyceną.
  • Potrzebuję tekstów (artykułów) na nowo powstającą stronę (liczbyrzymskie.pl) - temat to oczywiście: Liczby Rzymskie. Obecnie myślę o dwóch tekstach o tematyce: 1. Historia liczb rzymskich 2. Liczby rzymskie we współczesnym świecie (np na zegarkach - np. BigBen) Jeśli masz pomysł na inny temat to jestem otwarty na propozycje :) Teksty najlepiej jakby miały po 1500 - 2500 znaków
  • Zlecę pozycjonowanie sklepu internetowego zawierającego ponad 3000 produktów. Sklep postawiony jest na platformie SHOPER. Zależy mi na SEO regionalnym (myślę o powiacie lub województwie) - będą większe szanse na wyższą pozycję. Zakres zlecenia: - Dobór słów kluczowych - META descritpion - META keywords - Kategorie i produkty w sklepie - te są już ustalone, - ALT opisy zdjęć (jako że produktów jest bardzo dużo, możesz wycenić w dwóch wariantach, z ALT i bez) - Pozyskanie linków (tu mile widziane wskazanie w jaki sposób byłby pozyskane) - wizytówka firmy na google - poprawienie audytu seo shopera (obecny wynik 77%, słowa kluczowe w chmurze wpadają zupełnie nie takie jak trzeba) Podeślij również ile będziesz potrzebować czasu na realizację. Wydaje mi się że w branży tego sklepu ciężko będzie o teksty na blogu, ale jeśli takie tworzysz to podeślij wycenę 1 średniej długości tekstu.
  • Do wykonania opisy dla 30 produktów kosmetycznych na dwie platformy. Łącznie 60 opisów. W drugim opisie zmienione 30-40% tekstu.
  • Poszukuję copywritera do współpracy przy prowadzeniu bloga zakupowego (tematy związane z zakupami: rzeczy do domu, moda, uroda i inne byleby artykuły były poradnikami zakupowymi). Wykonawca powinien napisać 126 artykułów na około 4000-5000 zzs w ciągu 40-60 dni. Wynagrodzenie wynosi 3000 zł netto. Tematykę treści oraz plan działania dobiera sobie wykonawca. Najłatwiej wybrać sobie jakiś jeden temat na początek, w którym czujemy się mocno i poruszyć w nim wątki, które można rozwinąć w kolejnych artykułach linkując treści wewnętrznie. Przykład: Przykładowy temat artykułu startującego: Jaki smartfon kupić? W treści tego artykułu możemy poruszyć takie kwestie jak: - jaki smartfon do 500 zł - jaki smartfon do 1000 zł - itd. - jak odblokować telefon - jak połączyć telefon z telewizorem - jak namierzyć zgubiony telefon Następnie tworzymy osobne, szersze artykuły na powyższe tematy i później należy podlinkować je między sobą. Do każdego artykułu należy dodać zdjęcie główne (wyróżniające) + 2 dodatkowe w środku tekstu oraz uzupełnić im atrybut alt (alternatywny tekst) słowami kluczowymi powiązanymi z tematem danego artykułu. Wszystkie zdjęcia muszą mieć także wpisane źródło zdjęcia w miejsce na etykietę/podpis w formacie: fot. pixabay.com (jeśli zdjęcie zostanie pobrane np tej z darmowej bazy). Należy także zadbać o formatowanie tekstu: - lead pogrubiony znacznikiem <strong> - śródtytuły w nagłówkach h2, h3, h4 - wyboldowanie istotnych fraz w tekście - listingi (jeśli występują w artykule) Celem tworzenia tych artykułów jest to aby rankowały one wysoko w Google i budowały ruch organiczny z wyszukiwarki. Dlatego też tematy artykułów muszą być dobierane zgodnie z tym co wpisują ludzie w wyszukiwarkę. Jako zleceniodawca udostępniam polskie narzędzie Senuto.com aby można było sobie dobierać słowa kluczowe pod tematy tekstów.