czyzewski_

czyzewski_

Joined on: 2020-01-17
Szydłowiec, Poland
Verified

Jestem młodym człowiekiem i montażem zajmuję się nieprofesjonalnie, lecz mimo to mam szeroki wachlarz doświadczeń. Montuję filmy dla twórców Youtube, filmy z podróży oraz wakacji, konferencje, eventy, relacje, oraz reżyserowane teledyski czy produkcje reżyserowane. Użyczam również głosu na potrzeby materiału, oraz niekiedy czytam przemówienia na konferencjach. Zajmuję się również grafiką komputerową.

PRÓBKA GŁOSU: https://soundcloud.com/old-finders/uzycze-swojego-glosu

Zakres doświadczenia: - produkcja i montaż filmów - grafika komputerowa - lektor / podkładanie głosu

Zmontowałem już około 350 filmów każdego rodzaju, oraz podpisałem wiele umów o dzieło. Mam bardzo bogate portfolio, więc jeżeli komuś zależy na jakiejś danej kategorii filmu, znajdzie się przykładowy materiał.

Sam posiadam kanał Youtube ( 100.000 SUBS ) na którym można znaleźć moje tematyczne autorskie filmy. LINK NIŻEJ.

https://www.youtube.com/channel/UCSkYqN3LdS9gpPslxYU5RXw

Jako, że zajmuję się tym nieprofesjonalnie nie biorę też za zlecenia profesjonalnych zapłat. Tworzę głównie z pasji, i szlifuję swoje umiejętności z produkcji na produkcje, oraz po każdym filmie wzbogacam swoje portfolio.

Manipuluję również obrazem, na prośbę mogę zmienić gabaryty ciała na zdjęciach, retuszować obraz, robić sztuczne makijaże, usuwać niedoskonałości ciała, uszczuplać czy powiększać muskulaturę, zmieniać kolory oczu, włosów itd.

Na zlecenie również mogę podstawić głos. Próbka w linku niżej.

https://www.youtube.com/watch?v=iFG2tQ-gT3I

Rozważę każdą propozycję. Zapraszam do kontaktu.