Comprehensive O.C.

Comprehensive O.C.

Joined on: 2019-09-18
Wrocław, Poland
Verified

Z marketingiem internetowym jestem związana od wielu lat, na przestrzeni mojej kariery zawodowej miałam okazję prowadzić profile Social Media (FB, IG, YT) dużych, ogólnopolskich marek jak i mniejszych, lokalnych firm. Doświadczenie zdobywałam zarówno pracując w agencji jak i po stronie klienta, zdobyłam dzięki temu wachlarz potrzebnych umiejętności, m.in: - wykonywanie kreacji graficznych (posty, banery, kartki, plakaty, ulotki, loga, animacje, gify) - copywriting (zarówno długie jak i krótkie formy, rozmaite branże) - influencer marketing - fotografia/videografia (content związany z social media) - FB Ads - audyt i strategie dla marki w sieci - kompleksowe prowadzenie i moderacja profili w Social Media (różne marki)

Copywriting - marketing, lifestyle

Seria artykułów dotyczących współpracy z agencja reklamową oraz realiów związanych z promocją marki w sieci. W załączniku jeden z nich.

download: Sklep_internetowy_-_ile_kosztuje_prowadzenie_handlu_w_sieci.pdf

Copywriting - bankowość, lifestyle

Współpraca z Nest Bank, serie artykułów 3500 - 5000 znaków dotyczących bankowości, produktów bankowych ale też lifestyle z włączeniem ważnych dla banku słów kluczowych. Teksty były tworzone zarówno na stronę banku jak i na zaplecza. Załączam małą próbkę z prawie setki wykonanych tekstów.

download: nest_lifestyle.pdf

Grafiki - kompilacja

Zajmuję się grafiką - są to głównie banery do wykorzystania na kanałach social media, grafiki do reklam Google Ads oraz banery do zamieszczenia na blogu. Załączam link z paroma banerami wykonanymi dla różnych marek, jest to zaledwie próbka.

https://drive.google.com/drive/u/2/folders/1ZqSEzGZsX8DrFCPdrEvt1sEHw1AR8-dv download:

No reviews.