Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Warszawa, PL

On Useme since 4 March 2021

About me

CLSC Creative Agency to trójka przyjaciół, których umiejętności uzupełniają się jak koła zębate. Razem stworzymy Ci stronę, o jakiej marzysz i zrobimy to kompleksowo, od A do Z: począwszy od idealnej grafiki, przez chwytliwe teksty, po optymalizację gotowej strony.

Trochę o nas:

Asia odnajduje się w świecie Wordpress jak ryba w wodzie. Ten system nie ma dla niej tajemnic oraz problemów nie do rozwiązania. Tworzenie stron internetowych jest jej pasją. To ona jest wizualną stroną naszej Agencji i tworzy niezapomnianą oprawę graficzną. Ma głowę pełną pomysłów, a każdy z nich potrafi zrealizować szybciej, niż BMW m4 rozpędza się do setki ;)

Damian to programista i nasz Dział Biznesu. Swoją drogę zawodową zaczął już na 1 roku studiów, stąd już teraz może pochwalić się sporym doświadczeniem w różnych projektach korporacyjnych, m.in. dla klientów Sii i Apreel. Współtworzył startup Therapify, skierowany do psychiatrów i psychoterapeutów oraz pacjentów. Potrafi stawiać strony od całkowitego zera. Obsługuje się kodem jak DaVinci pędzlem, a elementy niemożliwe do stworzenia dla niego nie istnieją.

Aleksandra to nasze wsparcie i copywriter. Uwielbia pisać teksty, które czyta się lekko i przyjemnie. Jest zakręcona na punkcie poprawności językowej, a każdy błąd wyłapuje w sekundę. Rozpoczyna swoją karierę jako Social Media Manager. Dodatkowo, jest naszym głosem i to ona stoi na pierwszej linii kontaktu z Klientem.

Razem tworzymy CLSC Creative Agency, a nasze hasło to Creative Living - Suited Creation.

Działając w myśl tej dewizy, chcemy tworzyć projekty na miarę Twoich potrzeb.

Skills

Angular Backend Banner Bussines card Coding Copywriting Corporate identity Css Dron pilot Frontend Graphics Html Html5 Javascript Layout design Layout design Leaflets Logo Online shop Photography Product description React Service description Social media Text editing User experience design Video Web application Web design Web development Web site Wordpress

Portfolio

Portfolio item Dignis Design

Website with an internet shop, made for amazing people, who design and make dog accesories.

Portfolio item Stajnia Sportowa Piotr Morsztyn

Logo i strona kompleksowo stworzona dla teamu oraz ośrodka jeździeckiego, prowadzonego przez zawodnika skoków przez przeszkody Piotra Morsztyna.

Portfolio item Bafart Concept Store

Strona stworzona dla Bafart Concept Store - sklepu dostarczającego najpiękniejsze dekoracje do domu.

Portfolio item Atlanco Deweloper

Projekt strony dla przedstawiciela branży deweloperskiej - Atlanco.

Portfolio item Ewa Kawka Hair Academy

Projekt stworzony na potrzeby salonu fryzjerskiego utalentowanej Ewy Kawki.

Portfolio item Getting Married

Tailor-made websites with a personalized web address for posting information about the planned wedding and everything related to it.

Portfolio item Aklav Fronty drewniane

Strona kompleksowo stworzona dla producenta frontów drewnianych Aklav.

Portfolio item Sport Horse Premium

Strona stworzona dla wspaniałej amazonki, prowadzącej konsultacje w sprawie kupna i sprzedaży konia

Portfolio item Szaserów 102

Strona stworzona dla dewelopera Atlanco, przedstawiająca jeden z pięknych budynków z mieszkaniami na sprzedaż.