BestWriter Karolina Kotowicz

BestWriter Karolina Kotowicz

Joined on: 2018-03-14
Rzeszów, Poland
Verified
SKILLS: articleblogcopywritingeditingfacebookfanpagepre-sell textsearch optimizationseoservice descriptionsocial mediaspecializedtext editing

Jestem studentką 3. roku Mediów Cyfrowych i Komunikacji Wizerunkowej. Od kilku lat prowadzę bloga Mamaszka.pl, który stał się moją pasją i sposobem na życie. Moje życie kręci się wokół pisania i social mediów, w polu szczególnych zainteresowań pozostają się Facebook i Instagram. Moje teksty wyróżniają się oryginalnością i niepowtarzalnym stylem, cechuje je lekkość pióra i łatwość w odbiorze.

Femina Care

Koordynacja identyfikacji wizualnej oraz stworzenia marki dla gabinetu ginekologiczno - położniczego w Bochni. Tworzenie tekstów branżowych oraz kreowanie wizerunku w social media. Od startu projektu wokół fanpage'a udało zgromadzić się kilkutysięczną i bardzo aktywną społeczność.

https://www.facebook.com/FeminaCareBochnia

Mamaszka.pl

Blog prywatny, opisujący doświadczenia młodej samodzielnej matki, łączącej wychowanie dziecka ze studiami i pracą zawodową. Promowany przez fanstronę na Facebooku oraz Instagram.

https://facebook.pl/mamaszka.pl

Stowarzyszenie Wiosna

Asystent ds. promocji działu PR Stowarzyszenia Wiosna na województwo podkarpackie- roczne praktyki studenckie. W zakres obowiązków wchodzą m.in. tworzenie contentu (grafik oraz tekstów) na wojewódzkie i lokalne fanpage oraz infopressy, reprezentowanie Stowarzyszenia w mediach oraz monitorowanie mediów.

SMART GYM blog

W zakres obowiązków wchodzi regularne tworzenie oryginalnych tekstów tematycznych na podstronę "blog". Współpraca trwa od sierpnia 2018 r.

https://smartgym.club/blog/

FITNESS PLATINIUM blog

Trwająca od sierpnia 2018 roku współpraca opiera się na tworzeniu unikalnych tekstów tematycznych na podstronę "blog".

https://fitnessplatinium.pl/blog/

No reviews.