Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Września

On Useme since 21 July 2016

Business bag icon

Deals 14

SUCCESSFUL: 14

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 4opinions

POSITIVE: 4

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Jesteśmy młodym i utalentowanym zespołem z Poznania zajmującym się programowaniem, projektowaniem stron internetowych oraz grafiki. Projektujemy począwszy od stron-wizytówek do zaawansowanych portali zarządzanych przez wygodny oraz intuicyjny panel zarządzania treścią (CMS). Nasze projekty są kreatywne, starannie dopracowane i co najważniejsze dostosowane do Waszych potrzeb oraz życzeń. Ponieważ nasza praca opiera się nie tylko na projektowaniu stron internetowych opartych o najnowsze trendy oraz standardy, ale również o pełną satysfakcję klienta którą osiągamy przez dokładną konsultację pozwalającą na zbadanie potrzeb oraz wymagań ludzi którzy obdarzyli nas zaufaniem. Nasze projekty sprawiają że Wasza oferta wyróżnia się wśród innych firm i prezentuje walory waszych produktów i usług w sposób niezwykle atrakcyjny dla klienta, nie tylko nadając atrakcyjności Waszej działalności ale i budując silne zaufanie oraz więź z klientem.

Wiemy jak ważna jest dobra reklama w internecie i wiemy jak osiągnąć zamierzone rezultaty. Dzięki naszej wiedzy oraz doświadczeniu a także świeżym, niekonwencjonalnym podejściu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi najwyższej jakości. Świetne wyczucie stylu, efektowna grafika oraz eleganckie wykonanie które zapewniam pozwoli Wam osiągnąć duże zainteresowanie w sieci a także mieć pewność że swoje sprawy powierzyliście w dobre ręce.

Zapraszam do zapoznania się z opiniami poprzednich zleceniodawców z tego serwisu na temat naszej oraz do współpracy. Przepraszamy za niepełne portfolio ale ciągle nad czymś pracujemy i nigdy nie jest ono aktualizowane na bieżąco.

Pozdrawiamy.

Nasze realizacje: https://baldbold.eu/#pr_works

Skills

Allegro Api Backend Blog Cms Coding Copywriting Corporate identity Crm Css Data analysis Databases Design Dodawanie produktów English Facebook Fanpage Frontend Graphics Html Html5 Javascript Joomla Layout design Layout design Logo Mobile applications Online shop Payment module Php Portal Posters Pre-press Pre-sell text Prestashop Product description React Rwd Search optimization Seo Shoper Slicing html Slicing psd Social media Templates Text editing Typography Vector graphics Web application Web design Web development Web site Woocommerce Wordpress Zend

Portfolio

Portfolio item
Kompleksowe wdrożenie strony internetowej dla deve

Nowoczesna strona internetowa zarządzana systemem cms dla Krakowskiego developera za pośrednictwem agencji.

Portfolio item
Mniam Mniam Catering

Wykonanie wtyczki liczącej kalorie do sytemu Wordpress.

Portfolio item VegeMapa.pl

Wykonanie największej, interaktywnej mapy restauracji wegetariańskich na najnowszym systemie Wordpress.

Portfolio item Strona dla agencji nieruchomości

Integracja serwisu agencji nieruchomości z zewnętrznym API Asari oraz wdrożenie zmian w funkcjonalności i wyglądzie serwisu.

Portfolio item
System HRM

Wdrożenie nowoczesnego sytemu zarządzania pracownikami HRM dla agencji pracy Job Office oraz dodatkowe napisanie specjalnych modułów usprawniających prace spółki.

certificate_Ochrona danych osobowych_Marcin_Szymaski (1).pdf

Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia "Ochrona danych osobowych"

Kwalifikacje w zakresie tworzenie aplikacji intern

Kwalifikacje w zakresie tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami

http://www.mobilejournalist.pl/

Strona internetowa dla Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Portfolio item BaldBold.eu

Nasze portfolio oraz wykonane realizacje. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz opiniami klientów.

Portfolio item BPMBOX

Kompleksowe wykonanie strony internetowej dla innowacyjnego oprogramowania do obsługi firm.

Portfolio item Sportowa Książka Roku

Prace nad największym Polskim serwisem na temat sportowych książek.

Portfolio item
System obsługi hurtowni gazet

Niesamowicie łatwy w obsłudze oraz intuicyjny system obsługi hurtowni gazet, dzięki któremu kilkaset sklepów może składać zamówienia w prosty sposób online. System pozwala na wiele opcji, między innymi na eksport zamówień do Excela w celu...

List polecający.pdf
List polecający

List polecający

certificate_Compliance w biznesie_Marcin_Szymaski (1).pdf

Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia "Compliance w biznesie"

Opinions

Tomasz 77
on 2020-02-24
Wystawiona opinia
Polecam firmę BaldBold jako Wykonawcę! Pan Marcin, z którym miałem przyjemność współpracować jest osobą godną zaufania, solidną i bardzo kreatywną. Zadanie nie było łatwe, ale Pan Marcin poradził sobie z nim wyśmienicie. Każda z części projektu wymagała osobnych rozwiązań, które Pan Marcin wymyślił, stworzył odpowiednie narzędzia i z powodzeniem je wdrożył. Kontakt podczas prac nad projektem był wzorowy, byłem informowany o postępach na bieżąco, a kluczowe funkcjonalności były ze mną konsultowane przed zaimplementowaniem. Jestem bardzo zadowolony z dostarczonego dzieła. Tomasz z Mozaiero.pl
Projekt Witryna
Projekt Witryna
on 2017-08-18
Wystawiona opinia
Bardzo polecam! Pan Marcin jest zdolny i wykonał bez problemu to co wydało mi się niemożliwe. Z miłą chęcia w przyszłości nawiąże współprace z tym Panem jeszcze raz ;)

Freelancer's reply

BaldBold.eu
BaldBold.eu
on 2017-08-18
Bardzo konkretny zleceniodawca. Współpracowało się przyjemnie i na jasnych zasadach. Polecam.
KB Sport-Media
on 2016-12-23
Wystawiona opinia
Dobry kontakt, wykonana prawidłowo, polecam Wykonawcę
ZK_Solutions
ZK_Solutions
on 2016-09-02
Wystawiona opinia
Świetny wykonawca. Bardzo dobry kontakt na każdym etapie realizacji, projekt wykonany w pełni według założeń i nawet przed zakładanym terminem finalizacji. Mogę z czystym sumieniem polecić - ja na pewno będę współpracował ponownie. Kamil Zawadzki, ZK Solutions.