Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Dębica, PL

On Useme since 24 October 2019

Business bag icon

Deals 8

SUCCESSFUL: 7

DISPUTED: 1

FAILED: 0

About me

Zajmuję się pisaniem tekstów SEO na blogi i stroni internetowe. Chętnie podejmę się współpracy przy tworzeniu opisów produktów. Mam doświadczenie w moderowaniu grup na Facebooku i forów internetowych.

Skills

Article Blog Copywriting Fanpage Pre-sell text Seo

Portfolio

http://www.avka.pl

Od 11 lat prowadzę własny blog parentingowy z domieszką ogrodnictwa. Prowadziłam też kilka blogów dla klientów.

Completed offers 2

  • Zadanie polega na wysyłce zaproszeń do kontaktu do wskazanych osób według określonych wytycznych oraz należy wysyłać wiadomości do nowych osób według określonego schematu. Do obowiązków należy też "polubienie" i "udostępnianie " postów innych osób i firm o tematyce makroekonomicznej i ogólnogospodarczej. Zadanie idealne dla osoby dysponującego czasem codziennie o różnych porach. Wysyłka zaproszeń musi być codziennie ,widomości 1-2 razy w tygodniu, posty i polubienia 2-3 razy w tygodniu. Oferta dotyczy miesięcznego prowadzenie konta z możliwością przedłużenia. na kolejne okresy.
  • Dzień dobry :) Prowadzę na facebook-u kilka grup związanych z tematyką nieruchomości. Mam 'dogadaną' współpracę afiliacyjną z kilkoma podmiotami związanymi ze wspomnianą branżą. Szukam osoby, która pomoże mi w realizacji tych zamierzeń. Zasób na dzień dzisiejszy to 4 grupy: a. 2 bardzo dobrze funkcjonujące b. 2 dobrze funkcjonujące. Programy afiliacyjne prowadzone będą przez umieszczanie postów z kodami afiliacyjnymi. Zadania: 1. Bieżąca administracja grup: a. zatwierdzanie postów (eliminacja spamu). b. zatwierdzanie dołączeń. 2. Komercjalizacja a. zamieszczanie postów komercyjnych (reklamowych). b. skierowanie do "spamerów" i podmiotów komercyjnych propozycji współpracy. Szacowany dzienny czas pracy (doświadczenia własne): 30 min, tylko w dni robocze. Prośba o wycenę miesiąca pracy przy deklarowanej ilości godzin. Naturalnie jestem otwarty na sugestie czy pomysły :) Stawka do uzgodnienia. Pozdrawiam Tomasz Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadanie działalności gospodarczej