Asuri Solutions Sp. z o.o.

Asuri Solutions Sp. z o.o.

Joined on: 2019-05-15
Toruń, Poland
Verified
SKILLS: androidappleappsARdata analysisgeneral applicationsiOSjavajava eelaravelmobile applicationsobjective-Cphpswifttrainingvisualizing 3DVRweb applicationweb designweb site

Nasza działalność jest ściśle związana z branżą IT. Jesteśmy profesjonalistami i pasjonatami w zakresie programowania aplikacji mobilnych i webowych. Organizujemy zarówno otwarte, jak i zamknięte szkolenia informatyczne, projektujemy witryny internetowe, tworzymy aplikacje mobilne, wdrażamy systemy e-commerce i tworzymy rozwiązania dedykowane w nowoczesnych technologiach. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów i przedstawiamy oferty dostosowane do ich koncepcji. Wszystko to w celu optymalizacji pracy i rozwoju pasji Odbiorców naszych usług. W Asuri Solutions sprawiamy, że Twoje koncepcje wypływają na światło dzienne. Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie dotyczące projektu, który możemy dla Ciebie zrealizować. Nawet, jeśli nie jest on do końca sprecyzowany, podpowiemy Ci na czym należy się skupić i jakie rozwiązania zastosować oraz przedstawimy naszą ofertę. Na szkolenia informatyczne, które stanowią drugi filar naszej działalności, zapraszamy zarówno osoby prywatne, pragnące przekwalifikować się lub doskonalić swoje umiejętności, jak i firmy, chcące zapewnić swoim pracownikom rozwój zawodowy i zwiększyć efektywność działania w danej dziedzinie IT. Więcej szczegółów na stronie: https://asuri.pl/offer

Enigma TV

Works with any receiver supporting OpenWebIF interface. TimeShift, Recordings, FullEPG, Movie database, Posters, CI+ comp. and DVB-S/T/C.

Make your our perfect TV watching solution! This App provides great and easy to use interface for any OpenWebIF enabled TV Tuner (such as VU+ series). Watch cable, terrestrial and satellite television on Your AppleTV. Manage Your recordings, Use full EPG, check additional info about movies and series, including posters, use time shift feature (on AppleTV) to stop and rewind live tv and recordings. Best solution for cord-cutters.

https://asuri.pl/enigmatv

Fortune

NAJLEPSZE CYTATY Z UNIXOWEGO FORTUNE

Odrobina nostalgii w świecie zdominowanym przez IT. Przypomionamy świetne cytaty dostępne dzięki Unixowemu fortune. W nowej, mobilnej formie.

https://asuri.pl/apps-portfolio

Trains Project

PROGRAMOWANIE DLA DZIECI Programowanie bez czytania jest możliwe. A najlepiej radzą sobie 5-latki. Ta aplikacja uczy programować.

https://asuri.pl/tp

No reviews.