aneta.kroczynska

aneta.kroczynska

Joined on: 2018-01-31
Gorzów Wielkopolski, Poland
Verified
SKILLS: category descrpitioncopywritinge-marketingproduct descriptionsalesseoservice description

Jestem copywriterem z lekkim piórem i ogromną pasją do życia. Od września 2018 roku w podróży dookoła świata. Mam ze sobą wszystko co niezbędne do pracy: laptop, stały dostęp do internetu, moc kreatywności i bezbłędną polszczyznę.

Dla mnie pisanie to nie tylko praca, ale i pasja. Stworzę dla Ciebie unikalne, wartościowe teksty oparte o język korzyści, zgodnie z zasadami SEO.

Chętnie napiszę dla Ciebie treści blogowe, artykuły na strony WWW, teksty specjalistyczne, zapleczowe, opisy produktów. Posiadam także doświadczenie w buzz marketing. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio.

Tematy, w których czuję się dobrze, to między innymi: podróże, zdrowie, kulinaria, moda, uroda, zdrowy styl życia, kino, muzyka, literatura, gry planszowe, gry terenowe, rękodzieło, urbex.

Marketing szeptany 30 postów

experience: positive | written:

Comment: Pani Aneta z przyczyn od niej niezależnych musiała przerwać wykonanie zlecenia. Część pracy jaką wykonała, została zrobiona na wysokim poziomie. Polecam Freelancera.

Teksty na bloga w zakresie zdrowej żywności

experience: positive | written:

Comment: Bardzo sprawny kontakt i świetne teksty! Polecam!

Artykuły na bloga - temat biżuteria-prezenty

experience: positive | written:

Comment: Bardzo profesjonalnie napisany artykuł na Bloga. Temat zagadnienia przedstawiony w jasny i czytelny sposób a dodane zdjęcia podkreślają profesjonalne podejście do zlecenia. Udana i miła współpraca. Dziękuję :)

Teksty o górach

experience: positive | written:

Comment: Polecam Panią Anetę do pisania tekstów. Pełna profeska, wszystko terminowo. Wzorowa współpraca.

1 tekstów - twórca Aneta Kroczyńska

experience: positive | written:

Comment: Z Panią Anetą współpracowaliśmy głównie przy projektach związanych z przygotowywaniem artykułów związanych z wydarzeniami kulturalnymi i podróżami. Współpraca przebiegała w prawidłowy sposób, kontakt - mimo sporej fizycznej odległości - odbywał się bez zarzutów. Z czystym sumieniem możemy polecić panią Anetę jako copywritera przy realizacji tego typu zadań.

See all opinions...