Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Chorzów, PL

On Useme since 5 May 2021

Business bag icon

Deals 13

SUCCESSFUL: 13

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 2

POSITIVE: 2

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

I am reliable and diligent - I am always trying to deliver tasks given to me by 110%. I put my heart into my work.

I love excel and working on data. I like to learn new formulas and I am trying to find optimize solutions in my work (accounting). At my job I am often a detective who is always trying to solve even the most complicated cases.

After work I co-create travel blog - I create posts, travel guides and prepare materials on social media. I plan my trips from A to Z - always on my own. I am able to find the cheapest or more optimize routes. I look for places, rooms, I dig into the culture of places and cousins. I am fan of social media on which I am trying to be up to date and try out new strategies.

How can I help you? I can create database of companies of people which will meet your criteria. I can optimize your excel file to make your job faster.

I can create simple graphics for your social media or menage your profiles. As photograph-amateur I am also able to create pictures for your

Skills

Allegro Blog Category descrpition Copywriting Data analysis Databases Descriptions Dodawanie produktów Excel Globetrotting Guide text Pre-sell text Prestashop Product description RESEARCH Seo Text editing

CV / Résumé

May 2021 - Now

Freelancer

Useme

- tworzenie tekstów na firmowe blogi w oparciu o zasady SEO - tworzenie artykułów sponsorowanych - tworzenie opisów kategorii - dodawanie produktów do sklepów internetowych - korekta artykułów i dodawanie ich na stronę (Wordpress)

Portfolio

blog podróżniczo-lifestylowy

co-creator of travel-lifestyle blog, creation of posts, travel guides, managing and preparing material for social media

Portfolio item
tekst reklamujący markę zegarków - Delbana

przygotowanie tekstu reklamującego markę zegarków Delbana

Wywiad_-_Ryszard_Pawłowski.pdf
wywiad z Ryszardem Pawłowskim

wywiad z Ryszardem Pawłowskim przed wyprawą DOXA - Beyond Limits - Mount Everest

DOXA_TC-Evolution.pdf
materiał prasowy - DOXA TC Evolution

materiał prasowy po wyprawie DOXA - Beyond Limits - Mount Everest - DOXA TC Evolution

Portfolio item
publikacja w Women's Health - Danish Design

reklama zegarków Danish Design w Women's Health

certyfikat.pdf
Certyfikat Podstawy marketingu internetowego

certyfikat wydany przez Google poświadczający ukończenie kursu Podstawy marketingu internetowego

Portfolio item
zdjęcia produktowe - Instagram - Delbana

stworzenie zdjęć aranżowanych produktu na Instagram dystrybutora marki

Portfolio item
opis linii zegarkowej - DOXA D-lux

opis linii zegarkowej DOXA D-lux

opisy_produktow_-_DOXA.pdf
opisy linii produktowych DOXA

opisy linii produktowych DOXA - publikacja w magazynie VIP

Portfolio item
publikacja w magazynie Wesele

publikacja w magazynie Wesele - reklama zegarków dla par DOXA

Opis_marek.pdf
opis marek

opis marek dystrybutora zegarków na stronę internetową

pawłowski_mount_everest.pdf
materiał prasowy po wyprawie DOXA - Beyond Limits

przeprowadzenie wywiadu z Ryszardem Pawłowskim następnie przygotowanie materiałów prasowych z użyciem informacji

Opinions

neopak
Neopak
on 2021-10-25
Wystawiona opinia
Teksty zostały napisane fachowo i merytorycznie wg wszystkich przekazanych wytycznych. Termin został dotrzymany, a kontakt na każdym etapie realizacji zlecenia był doskonały. Polecam współpracę z Panią Anetą! :)
neopak
Neopak
on 2021-10-25
Wystawiona opinia
Teksty zostały napisane fachowo i merytorycznie wg wszystkich przekazanych wytycznych. Termin został dotrzymany, a kontakt na każdym etapie realizacji zlecenia był doskonały. Polecam współpracę z Panią Anetą! :)

Completed offers 5

  • I will have the recording of the trial rewritten. Duration approximately one hour and twenty minutes. 5 people, each speaking separately.
  • Zlecenie polega na dodaniu ręcznie przez panel administracyjny 100 produktów z innego sklepu internetowego Czyli przekopiowanie nazwy produktu, dodanie zdjecia ( które nalezy pobrac ze starego sklepu) , dostepnosci czyli ilości sztuk i ceny oraz dodanie unikalnego opisu o długości 500szt na podstawie istniejącego opisu na starej stronie tak aby nie doszło do Duplicate Content Nowy sklep jest na OPENCART
  • I will order a product list / catalog of about 20 products. The task is to search for products from a given category Download photos of the product Download the content of the product Analysis of comments Translation of each product into Polish. Providing the entire directory list as word or excel.
  • Zlecimy pisanie opisów do kategorii każdy po 5 tys znaków wraz z umieszczeniem bezpośrednio przez panel na stronach internetowych Na wzór: https://neopak.pl/worki/worki-strunowe/z-suwakiem Na początek 5 tekstów po 5 tys znaków każdy, możliwa dłuższa współpraca Branża opakowaniowa, strony neopak.pl i opako.com.pl Bardzo potrzebna duża znajomość zasad SEO Należy umieszczać odpowiednie słowa kluczowe w odpowiednim zagęszczeniu Opisy muszą być odpowiednio sformatowane czyli nagłówki, pogrubienia , kilka linków wewnętrznych itp, ewentualnie jedno zdjęcie z atrybutem alt lub film z youtube W opisach też powinny się pojawić pytania i odpowiedzi ale adekwatne do tego co użytkownicy szukają w wyszukiwarkach na dany temat
  • Zlecimy pisanie opisów do kategorii każdy po 5 tys znaków wraz z umieszczeniem bezpośrednio przez panel na stronach internetowych Na początek 5 tekstów po 5 tys znaków każdy, możliwa dłuższa współpraca Branża opakowaniowa, strony neopak.pl i opako.com.pl Bardzo potrzebna duża znajomość zasad SEO Należy umieszczać odpowiednie słowa kluczowe w odpowiednim zagęszczeniu Opisy muszą być odpowiednio sformatowane czyli nagłówki, pogrubienia , kilka linków wewnętrznych itp, ewentualnie jedno zdjęcie z atrybutem alt lub film z youtube W opisach też powinny się pojawić pytania i odpowiedzi ale adekwatne do tego co użytkownicy szukają w wyszukiwarkach na dany temat