Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Kaźmierz, PL

On Useme since 9 January 2020

Business bag icon

Deals 3

SUCCESSFUL: 3

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Po latach pracy biurowej postanowiłam zająć się tym, co lubię najbardziej - grafiką i social mediami. Obecnie pracuję w agencji marketingowej, na stanowisku łączącym pracę z klientem b2b i działania marketingowe.

Na chwilę obecną, bazując na moim doświadczeniu mogę zaoferować Zleceniodawcy: - wsparcie w prowadzeniu firmy (również wsparcie sprzedaży) - wykonanie grafik na stronę internetową oraz social media - napisanie tekstów sprzedażowych - budowanie baz danych - chętnie również doradzam w planowaniu strategii marketingowych

W mojej pracy dążę do tego, by obie strony były zadowolone ze współpracy. Jestem na początku pracy jako freelancer i cenię wszelkie uwagi. Jeśli w zamian za pracę możesz zaoferować ciekawe doświadczenie, prawdopodobnie się dogadamy :)

Skills

Adobe illustrator Allegro Article Banner Blog Bussines card Buzzmarketing Canva Copywriting Customer service Databases Dodawanie produktów Editing Facebook Fanpage Graphics Illustrations Layout design Leaflets Posters Pre-press Product description Sales Sector Service description Social media Specialized Templates Translation Typing Virtual office

Portfolio

Portfolio item
Portfolio item AleWorek

Jako osoba odpowiedzialna za hurt i targi międzynarodowe w firmie AleWorek, przygotowuję proste materiały targowe, katalogi, plakaty i ulotki.

Portfolio item