Agnieszka Kmiotek

Agnieszka Kmiotek

Joined on: 2018-12-05
Dąbrowa Górnicza, Poland
Verified

Z wykształcenia - kosmetolog i doradca ds. żywienia. Z doświadczenia - sprzedawca i doradca klienta. Prywatnie - mama i miłośniczka DIY.

Z wykształcenia jestem magistrem kosmetologii, ale moje zainteresowania skierowane są głównie w kierunku naturalnych metod leczniczych oraz zdrowego odżywiania, dlatego ukończyłam studia podyplomowe z zakresu dietetyki.

Prywatnie jestem mamą 2,5 latka, dlatego na pracę mogę poświęcić od 3 do 4 godzin dziennie.

Moje doświadczenie zawodowe to praca jako sprzedawca-doradca klienta w branży suplementów diety i tzw. dermokosmetyków. Obsługiwałam klientów detalicznych w aptece. W pracy zdalnej stawiam pierwsze kroki.

Potrafię wykorzystywać takie narzędzia jak np. Canva, Wordpress, pakiet Office czy Audacity do tworzenia prostych projektów. Jeżeli czegoś nie potrafię, szybko znajduję rozwiązania. Często korzystam z narzędzi open source pod Windows oraz Linux.

W jakich obszarach mogę Państwu pomóc? Research, proste grafiki, wprowadzanie danych, transkrypcje, mailowa obsługa klienta, tworzenie opisów produktów itp. Czuję się pewnie szczególnie w takich branżach jak kosmetyczna, żywieniowa, farmaceutyczna, naturopatyczna. Lubię jednak poszerzać horyzonty, dlatego chętnie poznam inne branże.

Nie lubię rozmawiać przez telefon, w pracy mogę wykonać maksymalnie kilka telefonów dziennie.

No portfolio.

No reviews.