Agata Ernst z d. Cicha

Agata Ernst z d. Cicha

Joined on: 2019-04-02
Łódź, Poland
Verified
SKILLS: englishesaaygermanguide texttranslationTurkish

Jestem Absolwentką Politechniki Łódzkiej. Studiowałam na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności oraz na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Obecnie kształcę się dodatkowo na Uniwersytecie Medycznym.

Posługuję się biegle językiem angielskim, niemieckim oraz tureckim. Od lat zainteresowana jestem zagadnieniami związanymi z inżynierią genetyczną, biochemią, dietetyką (na dodatkowych kursach uzyskałam certyfikat i dyplom z dietetyki ogólnej oraz klinicznej), żywieniem człowieka, medycyną oraz zarządzaniem jakością (uzyskałam uprawnienia menedżera jakości oraz audytora systemów ISO). Uwielbiam sport, muzykę oraz podróże. Pracuję w międzynarodowej korporacji, gdzie znajomość języków obcych jest mile widziana oraz konieczna.

Dodatkowo jestem wolontariuszką dla Fundacji Onkologicznej - Alivia. Czym się tam zajmuję? Otóż tłumaczę i piszę artykuły medyczne. Dzięki wolontariatowi w Alivii, mogę wykorzystywać swoją wiedzę oraz znajomość języków obcych. Wiem doskonale, że dzięki Fundacji, wszyscy pacjencji mogą liczyć na pomoc i wsparcie.

Moje ulubione motto to: „Człowiek upada i się podnosi. Jedni nazywają to gimnastyką, inni sensem życia”.