AgaKuczyk

AgaKuczyk

Joined on: 2018-09-23
Duczki, Poland
Verified

Od 2005 pracowałam w agencji reklamowej o profilu BTL. Zaczynałam jako telemarketer, szybko zostałam telesprzedawcą. Odkryłam w sobie smykałkę do handlu, zostałam asystentka Key account managera, byłam odpowiedzialna za wyszukiwanie klientów, umawianie spotkań, badanie potrzeb klienta, przygotowywanie ofert handlowych, kontakt z klientem w trakcie realizacji zamowień. Przygotowywałam drobne prace graficzne i wizualizacje produktów, pracowałam z logotypami. Kontaktowałam się z dostawcami, producentami, drukarniami na etapie produkcji oraz wyceniając produkty. Kolejnym etapem rozwoju zawodowego było stanowisko specjalisty ds. reklamy.

Uważam, ze mam spore doświadczenie i dysponuje wieloma umiejetnościami np. dobra organizację pracy koordynując kilka projektów jednocześnie. Poznałam dość dobrze środowisko handlowców i pracę w dziale handlowym. Doskonale wiem co to znaczy szyć ofertę na miarę.

Aktualna sytuacja pozwala mi jedynie na pracę zdalną i tylko taką jestem zainteresowana. Chciałabym i marzy mi się praca korektora tekstów, mój kolejny konik to ortografia, wyłapię każdy błąd.

Interesuję się rownież medycyna niekonwencjonalną, zdrowym stylem życia, zdrowym odżywianiem, z chęcią podejmę współpracę ze sklepem internetowym ze zdrową żywnością, suplementami diety etc.

Będę wdzięczna za zaufanie Pozdawiam Agnieszka Kuczykowska

Zdrowie Naturalnie to mój sklep i blog, prowadzę je samodzielnie

Widoczna witryna jest moją własnością, od niedawna prowadzę sklep internetowy ze zdrowymi suplementami, pozbawionymi niebezpiecznych dodatków oraz naturalnymi dermokosmetykami, pozbawionymi chemii. Bloga prowadzę samodzielnie.

https://www.zdrowienaturalnie.com.pl/ download:

https://www.facebook.com/naturalnieZdrowienaturalnie/

Prowadzę również fanpage o tym samym tytule, co strona. Prowadzę go samodzielnie

https://www.facebook.com/naturalnieZdrowienaturalnie/ download:

No reviews.