Telefoniczna sprzedaż usług

Open
Social RecON
Employer
Job category:
Telemarketing
Expected budget:

Negotiable

Published:
Valid until:

Job description

Szukam osoby, która dobrze czuje się w kontakcie z ludźmi do pracy, która polega na przedstawianiu naszej usługi. Usługa jest przydatna i nie jest to wciskanie czegoś w rodzaju garnków. Praca na prowizji uzależnionej od wyników. Im lepszy ktoś jest w sprzedaży, tym więcej zarobi. Czas i miejsce prace elastyczne, bo można dzwonić w godzinach 8-20 i pracować z dowolnego miejsca gdzie jest internet i zasięg.

Obowiązki:

Kontakt telefoniczny z klientami. Masz podane numery i informacje o kliencie. Nie musisz szukać nowych, jest dostępna baza danych.

Wymagania:

- Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji.

Większość rozmów jest spontaniczna, ale posiadamy skrypt, który pomaga przy rozmowie z klientami.

Doświadczenie w sprzedaży nie jest wymagane. Jeśli jakieś masz warto o nim wspomnieć.

Informacja od Useme:

Rozliczenie realizacji tego zlecenia będzie możliwe dla osób posiadających:

- ważną legitymację studencką lub szkolną (do 26. r.ż.);

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenia (z co najmniej minimalnym wynagrodzeniem);

- własną działalność gospodarczą.

Submitted offers 1

Add your offer or ask the client for more details