Sprzedaż usług Kancelarii Windykacyjnej

Closed job
no avatar
WeronikaKC
Employer
1 deal
Job category:
Sales
Expected budget:

Negotiable

Published:
Valid until:

Job description

Twój zakres obowiązków

• aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,

• negocjowanie działań handlowo – marketingowych

• sprzedaż produktów dostępnych w ofercie,

• dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku,

• dbanie o prawidłową ekspozycję produktów.

• Budowanie długotrwałych relacji z klientami

• Planowanie i dokumentacja swojej pracy

• Kontakt z klientem od jego pozyskania, przez obsługę, w tym: wsparcie, sprzedaż, miękka windykacja

Prosimy o wycenę miesiąca pracy przy deklarowanej ilości godzin.

Prosimy o zgłoszenia tylko osoby spełniające kryteria rozliczeń umowy zlecenie przez Useme, tj. studentów do 26 r.ż. lub osoby zatrudnione na etat/zlecenie o wynagrodzeniu nie niższym niż najniższa krajowa.

Place or location:

The job in figures:

Nasze wymagania • samodzielność w działaniu oraz determinacja do osiągnięcia celów sprzedażowych, • doświadczenie na podobnym stanowisku w windykacji i pozyskiwaniu klientów, co najmniej 1 rok • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz wysokie zaangażowanie w pracę, • wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, • uczciwość i odpowiedzialność za powierzone mienie i zadania, • punktualność, rzetelność, dyspozycyjność.

Submitted offers 4

Added: on 2022-06-07
Added: on 2022-05-31
Added: on 2022-05-26