servis java do przechowania dokumentów

Closed job
no avatar
Bpower2
Employer
36 deals
Job category:
Desktop/web applications
Expected budget:

Negotiable

Preferable skills:
Published:
Valid until:

Job description

Nowy serwis / aplikacja REST API (Java/Spring Boot 3 / PostgreSQL lub MongoDB lub ElasticSearch)

2. Wymagania funkcjonalne:

a) Wprowadzanie

- - potrzebne są pola na: nagłówek, nazwa, id projekt, zadanie , id sprawa, opis, folder w którym się znajduje plik, datę dodania, datę zmodyfikowania, komentarz, kod kreskowy, data ważności, status czy zarchiwizowany czy niezarchiwizowany

- Potrzebna jest jeszcze tabela do zmian: Typ zmiany {Utworzono, skomentowano, zmodyfikowano, podpisano, zarchiwizowano, wydrukowano,} Data, id użytkownika, Nazwa użytkownika, komentarz, gdzie są zarchiwizowane,

informacja czy powstała kopia papierowa

- zapis przekazanego pliku we wskazanej lokalizacji (konfiguracja samej aplikacji, najpewniej zapis na serwerze na którym uruchomiona jest aplikacja)

- zapisanie metadanych pliku (id, nazwa, lokalizacja, rozmiar, rozszerzenie, unikalna nazwa, czas wgrania, status [LIVE, ARCHIVED], etykiety, skrót zawartości [hash/suma kontrolna], kody kreskowe)

- zwrócenie części metadanych pliku w odpowiedzi (id, nazwa)

b) Modyfikacje:

- śledzenie zmian dokonywanych na pliku (osobny model przechowujący historię operacji: [id, id pliku, kto dokonał zmiany, data zmiany, diff zmian z metadanych]

- każda operacja na pliku (

c) Wyszukiwanie

- wyszukiwanie plików po id

- wyszukiwanie plików po nazwie

- wyszukiwanie po etykietach

- wyszukiwanie historii operacji po nazwie pliku

- wyszukiwanie historii operacji po id pliku

- wyszukiwanie historii operacji po dacie

3. Wymagania niefunkcjonalne:

- Komunikacja Rest

- Realizacja jako CQRS lub standardowa wielowarstwowa

Zadania:

- Realizacja Wymagania wprowadzania danych

- Realizacja Wymagania wyszukiwania danych

- Realizacja Wymagania śledzenia modyfikacji

- Dokumentacja API - zbiór plików *.http z przykładowymi requestami i dopisanymi do nich testami. Plik README.md z opisem funkcjonalności poszczególnych zasobów - 12h

- Instrukcja integracji zewnętrznych usług z serwisem plikowym