Poszukuję osoby z bardzo dobrą znajomością języka włoskiego oraz angielskiego do działu kontaktu z klientami -Tech Support - obsługa e-mail

Closed job
Eco Alma
Eco Alma
Employer
Job category:
Office works
Expected budget:

4000.00 PLN

Published:
Valid until:

Job description

Firma jest znanym producentem m.in.; głośników, słuchawek, kamer internetowych, kart dźwiękowych.

Szukamy osoby do pracy zdalnej.

WYMAGANIA:

doświadczenie w obsłudze klienta

umiejętność nawiązywania dobrego kontaktu z klientami przez e-mail – praca z programem Zendesk

bardzo dobra organizacja pracy, pracowitość, sumienność

umiejętność pracy pod presją czasu

własny komputer

ZADANIA:

Obsługiwanie wiadomości e-mailowych dotyczących produktów firmy.

Doradca będzie miał wsparcie za pośrednictwem internetowej bazy wiedzy, będą również obecni liderzy zespołów i współpracownicy.

OFERUJEMY:

pełne szkolenie z obsługi systemów i przygotowanie do pracy

wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia i umiejętności

Prosimy o dołączenie CV.

Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku:

- posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż)

- potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie

- posiadanie działalności gospodarczej

Place or location:

Praca zdalna

The job in figures:

1